AVON K2 Alışverişi

Bu yazıyı K2 bitmeden yetiştirebildiğim için kendimle gurur duyuyorum 🙂 Bir an aylarca alttaki konu ve garip dudak resmi ile okuyucularımı karşılayacağımı düşünmeye başlamıştım :)) Bu sefer de resimler uzun zamandır hazırdı ancak yazı yoktu, en nihayetinde yeter artık bir işi de tam yap Marjo dedim bu sabah 🙂 K2’den öncelikle tırnak etleri için kendi kendine ısınan peelingi seçmiştim, başka hiçbir şey almasam bile bunu kesin alırım diyordum.. Daha denemiş değilim, haftasonu maniküre giriştiğimde kesinlikle kullanıcam, merak eden olursa bu yazıyı düzenlerim sonrasında.. Liiv botanicals serisini hiç denememiştim, denemeyi de düşünmüyordum açıkçası ama Makyajkozmetik bloğunda öyle güzel anlatmış ki almasam çatlardım; neyse ki indirimdeydi 🙂 Memnun kaldım, Lancome Gel Eclat’ıma bayılıyorum ama mali krizde olduğumdan 5 yıllık acil önlem paketi yapmaya karar verdim. Makyaj çıkarmayan bir temizleyici için 60 küsür TL (ya da artık ne kadar olduysa) vermektense 8,80 TL vermek de paketin içinden çıktı. Temizleyiciden kar etmişken bari allık ve mor rimel alayım dedim (önlemim paketimin ömrü 5 dakika sürdü yani..). Allığı genel olarak beğendim. Kalıcı, pigmentli ve ışıltılı (simli değil), uzun süre de dayanır çünkü tek sürüşte bile yoğun renk veriyor. Sadece en koyu kısmı biraz fazlasıyla vişne rengi, denemek için yoğun sürdüğümde çok komik oldu 🙂 Supershock intense, intense violet rengi (mor) rimeli ise kimseye tavsiye etmem, rengini belli etmiyor, rengini vermeyecekse mor rimel almanın ne anlamı var? (Not: Resimdeki mor rimel K3 ile satışa çıkacak; K2’de göremezseniz şaşırmayın 🙂 )

AVON’un sevgililer gününe özel çıkardığı rujlara sahip olmak için gereksiz bir istek içindeydim; hepsini aldım o gazla.. Neyse ki ColorTrend rujları seviyorum, yapıları ve renkleri güzel pişman olmadım.. Koyu pembe görünen Dazzling Pout hariç hepsi rengini belli ediyor, Dazzling Pout’ın da çok koyu olmaması işime geldi, bana hiç yakışan bir renk değildir 😛 En güzel renkler ise Soul Mate ve Sparkling Kiss; tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla. Jojoba yağlı sheer gloss (en soldaki) fena değil, kırmızı lip balmın tadı iğrenç; bu ikisini de önermem.. Ama köpük rujlardan Metallic Skin herşeyiyle çok çok çok güzel. Bayıldım.. Henüz K2’den sipariş vermemiş olan varsa umarım işine yarar bu bilgiler..

Marjo
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AVON K2 Alışverişi” üzerine 5 düşünce

 • 20 Şubat 2009 tarihinde, saat 19:27
  Kalıcı bağlantı

  Aaa Marjom ben de bu allığı alayım almayayım arasında çok kaldım. Sonra vazgeçtim. Bir daha indirime girsin de ben de atlayayım bari. Avon rimellerini ben pek başarılı bulmuyorum zaten, renkli yada siyah. Clinique den sonra tüpün içine boya koymamışlar gibi geliyor bana zira Cliniqueinkini eli bol biri doldurmuş gibi cidden.
  Bir de ben demiştim dimi çok beğeneceksin o Liiv i diye :)Güle güle kullan. Avon un rujları hep güzel zaten. Bir de o dudak resmi hiç garip diildi. Çok düzgün ve güzel dudakların var.

  Yanıtla
 • 20 Şubat 2009 tarihinde, saat 23:00
  Kalıcı bağlantı

  Sağol Kozmo’cum :))) Dediğin gibi gerçekten beğendim Liiv botanicals temizleyiciyi, kokusu da hoşuma gitti 🙂 Allıktan hiç ümidim yoktu açıkçası ama açık renk kısmı çok hoşuma gitti, swatch yapayım hatta 😉 Clinique rimel hiç denememiştim, ona da bakıcam mutlaka :)))

  Yanıtla
 • 21 Şubat 2009 tarihinde, saat 14:39
  Kalıcı bağlantı

  Ben aldım,çok güzel..Birde avonun saç bakım serumunu aldım ama daha kullanmadım.Saç olunca insan biraz çekiniyor..Avonun tüm ürünlerini kullandım,bir saç serumunuda biraz tereddütlüyüm.. yazınız için teşekkürler..

  Yanıtla
 • 21 Şubat 2009 tarihinde, saat 17:10
  Kalıcı bağlantı

  yorum için teşekkürler mehtap 🙂 doğru saç ve yüz olunca iş değişiyor.. Saçtan girince şampuandan da bahsedeyim.. Avon’un şampuanlarını uzun zamandır kullanıyorum örneğin, güzel bayaa, kardeşim de For Men serisinin şampuanını çok seviyor, 5. defadır fln alıyoruz.. Saç serumundan ince ve güçsüz saçlar için olanı almıştım, 1 kutuda 4 serum var, 2sini kullandım henüz bir etki görebilmiş değilim.. 4ünü de kullanınca daha iyi yorum yapabilirim.. Ama en azından kötü bir etki olmadı :)))

  Yanıtla
 • 25 Nisan 2009 tarihinde, saat 21:26
  Kalıcı bağlantı

  Kusura bakmayın arkadaşlar ama bloğumda reklam istemiyorum. Eğer avon satışı yapıyorsanız, kendi sitenizde tanıtın bir zahmet. ben burda kendi çıkarım için bile reklam almıyorken sizin reklamlarınızı yayımlamanızdan hoşlanmıyorum. burası pazarlama aracı değil, ticarethane hiç değil. bu konuya özen gösterirseniz sevinirim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir