AVON K3 Alışverişi

Bir günde iki yazı! Oley! 😛 Henüz Avon K3’ten sipariş vermemiş olanlar varsa işlerine yarayacağını ümit ediyorum 🙂 Yalnız aldıktan hemen sonra resim çekmeye üşendiğim için sabah resimledim, tabii balık hafızalıyım diye boşa söylemiyorum; saatle losyonu unutmuşum, onları sonradan çektim.. Tam bloga yazıyı yazarken de eksik bir şeyler var yaa diye krem farı ekledim, unutmuşum tamamen..

İlk resimde ortada düzleştirici balm var, inanılmaz memnunum, forumda da sürekli bahsediyorum.. Saçlarım düz ama dümdüz değil, hafif dalgalı, genelde saç düzleştirici kullanıyorum. Düzleştirici çok yüksek sıcaklıklara çıktığından eğer saç telini kaplayıp tampon görevi görecek bir madde olmazsa bir süre sonra saçta kopmalar kırılmalar olur. Isıya karşı koruyucu herhangi bir saç balmı işe yarar, John Frieda‘nın balmı da var bende ama AVON’nunkini de çok seviyorum, ayrıca çok uygun, K3’te 2 tanesi 10 TL olması lazım..

Soldaki yeşil şişe, diğer blogda anlattığım Mediterranean Olive Oil hydrating face mask nemlendirici yüz maskesi. Hem Akdenizliyim, hem zeytinyağını çok severim, hem de nemlendirici yüz maskesini ihtiyacım var, o zaman alayım demiştim 😛 Yüz maskelerini çok seviyorum, canlandırıcı rahatlatıcı fln elimde çok var ama nemlendirici özellikli kalmamıştı. Cildim de sanırım kaloriferlerden ve dışarıdaki soğuk havadan inanılmaz nemsiz ve gergin ne zamandır. Nemsiz kalan cilt kendini koruyabilmek için yağ salgılamayı arttırır.. O yüzden nem maskesi yapmak çok önemli..

Maskeden çoooook memnun kaldım. Aldığımdan beri 4 kere kullandım, çünkü arkasında ne kadar sıklıkla yapılacağını yazmamışlar 😛 Ama cildim çok rahatladı, yumuşacık oldu, gerginlik kalmadı. Ayrıca nemsizlikten oluşan hafif mimik çizgileri kayboldu. Nem ihtiyacı olan ciltlere tavsiye ederim, bir sonraki indirimde bunu da stoklayacağım.. Yalnız dikkat edin, kuru değil nemsiz diyorum, arada fark var, benim cildim kuru değil karma zaten.

Bir diğer planet spa ürünü ise Moroccan Rose balancing clay face cleanser. Kil içeren yüz temizleyicisi inanılmaz güzel kokuyor. Gül kokusu olduğundan tahammül edemem diye korkuyordum ama harika. Benim bir zamanlar sanırım Lancome’dan bir kremim vardı gül kokulu ona benzettim.. Çok memnun kaldım bu temizleyiciden. Akşamları yatmadan önce kullanıyorum, nemlendirici maske ile hayatıma anlam kazandırdılar 😛

Selülite karşı vücut kremi gibi bi şey resimdeki 😛 Kullanmadım, açıkçası saati alabilmek için almıştım, saati beğendim, kremi ne yaparım bilemiyorum :S

Incandessense parfümü sabah sıkıp okula gidiyorum, akşam 5’te hala parfümün ne soruları alıyorum, seviniyorum 🙂 Beğenip beğenmediğimden emin değilim bu kokuyu, çiçeksi bir koku ama nerde benim güzel Always‘im 🙁 Çiçek kokularını sevmeyenlerin basit bulacağından eminim, açıkçası ben bile çok özel bulmadıktan sonra, sevmeyenleri düşünemiyorum bile 😛

Glosslarımdan memnunum, iyi ki almışım. Jojobalı glossu alıp beğenmiş olmasam glazewear glossları denemezdim, onu beğenince bu arkadaşlara şans verdim.. En azından biri fırçalı çıkar diye düşünüyordum ama ikisi de sünger aplikatörlü. Tek kötü yanı o. Kalıcılık, koku, renk verme vs. hepsi güzel. Yalnız renkler çok cırt değil, daha “sheer” o yüzden kötü durmuyorlar, ama aradığınız şey tüpte göründüğü gibi renk veren bir gloss ise eğer, pek seveceğinizi sanmıyorum. Pale Pink Shine simsiz sade, Pink Shine (metallic serisinden) simli hoş bir pembe. En sağda görülen ise altın ışıltılı rujlardan Golden Rose rengi. MAC’in Sweetie rengine benzettim, onun yerine geçebilir rahatlıkla 😉 Almak isteyenlere öneririm bu ruju.

Sonuncu resim ise Perfect Wear‘den kalıcı göz farı diye geçen seriden stick göz farı, Diamond rengi. Beyaz, hafif ışıltılı, kremsi bir far.. Bunun hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum çünkü Ebvata’cım zaten bir review yazacaktı kullanımıyla ilgili ;))

Marjo

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AVON K3 Alışverişi” üzerine 6 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir