MAC Double Dazzle Collection

Malum taşınma telaşı, tüm eşyalarımı paketledim, son dakikada bir aksilik olmazsa yarın sabah yeni evimize doğru taşınıyoruz :)) Hayatımda yeni bir sayfa açmak üzereyim heheh 😛

Ancak dünden beri rahat değilim, bir an önce bloğa gireyim de şu haberi vereyim modundayım, paketleme tamamlandığına göre gönül rahatlığıyla güzel haberi paylaşabilirim :))))

MAC’in dazzleglass glosslarını biliyorsunuzdur artık, bu glosslara bayılıyorum. Sadece ben değil, herkes bayılıyor nereyse. Malum tüplere gıdım gıdım koyduklarından çok dayanmıyor bu glosslar.. Geçen sene alıp da gözü gibi bakan birkaç istisna (biri ben :P) dışında çoğunluk dazzle’larını bitirdi hatta.

Aylar öncesinden Double Dazzleglass Koleksiyonu çıkacağı haber alındı, koleksiyonda önceki renklerden 11, yeni renklerden 7, yani toplam 18 gloss olacak, bunlardan 3 tanesi LE (sınırlı sayıda üretim) geri kalanı kalıcı olacak. Tarih olarak da önce Mayıs dendi, sonra 30 Nisan.. En son gelen ve onaylanan haberlere göre çıkış tarihi ABD’de 9 Nisan oldu. Yani gelecek hafta!! Haberi duyduğumdan beri (Heaven must be missing an angel müziği eşliğinde, Cameron Diaz tarzı) mutluluk dansı yapmamak için kendimi zor tutuyorum :Ppp

Madem koleksiyon gelecek, madem haftalardır sol sütunda “Yakında Bu Blogda” başlığı altında Dazzleglass konusu sürünüyor; o zaman dazzle’lardan bahsetmenin tam zamanı!! Bendeki renkler resimdeki gibi. Yeni gelecek renklerin açıklamalarını Specktra‘dan, resimdeki glossların swatchlarını ise şu konumda bulabilirsiniz 🙂

Hepimize güzel güzel dazzle’lanmalar şimdiden :)))
Marjo

Image Credit: Specktra.Net
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MAC Double Dazzle Collection” üzerine 14 düşünce

 • 03 Nisan 2009 tarihinde, saat 22:45
  Kalıcı bağlantı

  Yeni evinde gule gule otur Marjom. Huzur ve mutluluklar dilerim. Alcak mac goldyrocksi LE yapmis allam yareppim:P kizdim valla, bu arada dergilerle ilgilenirim tabi de nasil sey edicez?

  Yanıtla
 • 04 Nisan 2009 tarihinde, saat 00:50
  Kalıcı bağlantı

  serrose’cum :)))

  tugunacım, ben dergileri sana göndermek için poşete ayırdım ayakkabılığa koydum, kardeşim de çöp sanıp atmış :(( o kadar üzüldüm ki :(( ben onu arkadaşıma göndericektim ühüüüüü diye zırladım o da çok dertlendi beni görünce 🙁 güzelim arşiv çöpe gitti ama hala son sayılar var, ayırdım kesin olarak ve de tembihledim herkese. emailden bana adresini yazabilir misin canım? ptesi sigortalı posta ile ptt’den göndermeyi planlıyorum, postada problem olmaz, eve kadar getirirler sanırım.

  Yanıtla
 • 04 Nisan 2009 tarihinde, saat 10:09
  Kalıcı bağlantı

  ne güzel yeeni ev,size saçma gelebilir ama ben çok severim taşınmayı.yeni ev güzel günler getirsin sana canım:))

  Yanıtla
 • 04 Nisan 2009 tarihinde, saat 14:20
  Kalıcı bağlantı

  Ayy Marjoo cok mahcup oldum sevindim, cok iyisin, olsun son sayilar da yeter bana:)yolluyorum adresi.

  Yanıtla
 • 09 Nisan 2009 tarihinde, saat 10:04
  Kalıcı bağlantı

  evin hayırlı olsun cici 🙂 mim bekliyorum ehueheheuheuhe

  off bu dazzleglassları alıp alıp, bıtmesınden korktugu ıcın kıyıp çok az kullanan bır ben mıyım :S

  hepsını ıstıyorumm hepsınııı, ama tabıı kı olmaz eheuehehh 600 lıra yatıracak kadar manyak degılım ben 🙂 sececez artıkkkk aradannn

  Yanıtla
 • 12 Nisan 2009 tarihinde, saat 16:06
  Kalıcı bağlantı

  bende dört gözle bekliyorum geçenlerde erenköy mac’de 2 tane bulup kaptım love alert ve like venus ama ben baby sparks’ı çok istiyorum:)

  Yanıtla
 • 16 Nisan 2009 tarihinde, saat 01:40
  Kalıcı bağlantı

  :S ay hiç yorumlara bakmamışım son günlerde, aferim bana!! hersheyler ben de merakla bekliyorum, özellikle smile’a takmış durumdayım 🙂 bazı mağazalarda bazı renkler hala var. geçen gittiğimde cadde mac’te 5 renk fln vardı ama kaldı mı kalmadı mı bilmiyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir