AVON Classic Fit Eyeliner

Burada yazdığım gibi Avon’un K7 ile satışa sunacağı mavi koleksiyona bayıldım ben, dayanamadım K7 çıkmadan göz kalemlerinden ve ojelerden Classic Fit renklerini aldım. Ancak, Panorama’da gördüğünüz gibi değil rengi 😛 Classic Fit yanlış basılmış çünkü, şansıma açık renk geldi, K7 kataloğunda düzeltilmiş ama ben sipariş verirken fark etmemiştim.. Gerçi geldikten sonra çok sevindim, çünkü tam aradığım renk!
Bu kalemi ve ojeyi alabileceğiniz kampanya 12 Haziran’da başlayacak. Yeni kampanya ile siz bu ürünleri alırken ben burada olamicam 😛 Dolayısıyla almazsam içimde kalırdı.. Aslında yurtdışında bile internetten sipariş verme gibi planlarım var, eve gelir sonuçta, ben dönünce açarım paketi 😛 Ayy alışveriş bağımlılığı böyle bi şey 😛
Bir de gözde göstereyim kalemi.. Biraz sert bir yapısı var, hassas gözlere önermiyorum. Yine de rengi yoğun, el üstünde  yumuşatarak sürerim derseniz, o zaman tavsiye ederim 😛 Ben bu renk bir eyeliner ne zamandır istiyordum, MAC’te benzer bir renk vardı ama satışı kalktı. Başka markalardan da istediğim gibi bulamadım, bulduklarım da renk vermedi.. Genel olarak 10 üzerinden 9 veriyorum, kalıcılığından da memnunum; gerçi yine de söyliyim bende hiçbir kalem akma yapmaz..
Yandaki ankette ürün tanıtımı isteyenleri memnun edebilmişimdir umarım :Ppp Oje tanıtımları ise yakında :))))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AVON Classic Fit Eyeliner” üzerine 7 düşünce

 • 30 Mayıs 2009 tarihinde, saat 11:44
  Kalıcı bağlantı

  Marjo güle güle kullan kalemini ojeni (: Ojeyi sürünce mutlaka yayınla. Benim eskiden kuzenim avoncuydu. Bi sürü şey alırdım. Artık değil. Yakında senden beni avoncu yap diye istersem şaşırma hehe (:

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2009 tarihinde, saat 12:38
  Kalıcı bağlantı

  güle güle kullan marjo=)yine bu maviye çok benzeyen pastel metallics in mavi kalemi var yumuşacık ve akmıyor mutlaka bak derim;)

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2009 tarihinde, saat 16:50
  Kalıcı bağlantı

  Marjom,güzel kalemmiş ya.MAC Light as Air tadında sanırsam.Güzel günlerde sür:*

  Yanıtla
 • 31 Mayıs 2009 tarihinde, saat 01:36
  Kalıcı bağlantı

  Vespa’cım tamamdır 😉

  Gizemel teşekkürler canım, haber verdiğin çok iyi oldu, çok da sevilen kalemler onlar bildiğim kadarıyla. Mutlaka bakıcam 🙂

  Ebvatacım teşekkürler :))

  Yanıtla
 • 01 Haziran 2009 tarihinde, saat 23:25
  Kalıcı bağlantı

  rica etsem yakın bir zamanda ojenin de ayrıntılı hatta mümkünse tırnakta uygulanmış halinin fotoğrafını da koyar mısın? ben de iki ojeden birini almayı düşünüyorum classic fit klasik lacivert gibi geldi de diğeri daha açık göründüğü için onu almayı düşünyordum en azından fikir sahibi olurum şimdiden teşekkürler:)

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir