MAC Lustering Ruj

Aslında yeni konu yazmaya çok üşeniyorum ama sayfa boş kalmasın diye hazır resimlerden birini kopyaladım. İtiraf ediyorum 😛 Foruma da koydum bugün bu resmi.

Bu şahane renkle beni tanıştırdığı için Saroş’a tekrar teşekkürler 🙂 Onun tanıtımına gitmek için tık tık. Bu arada Lustering, sürekli satılan ürünlerden biri, Lustre serisinden. Satış fiyatı 33 TL.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MAC Lustering Ruj” üzerine 11 düşünce

 • 21 Haziran 2009 tarihinde, saat 21:37
  Kalıcı bağlantı

  Cok seker bi ruj bu ben de bayiliyorum ama bi sira gelmedi koleksiyonlardan poff. Gule gule kullan:)Bir de see sheer var boyle almak istedigim.

  Yanıtla
 • 21 Haziran 2009 tarihinde, saat 21:58
  Kalıcı bağlantı

  tugunacım haklısın hazır line'da var olunca koleksiyondan sıra gelmiyor bunlara.. speak louder'ın çok benzeri bu renk ama lustre yapısı kesinlikle daha iyi. benim de plink! var almak istediğim. bir de slimshine'lardan rock out, funshine, long stem rose, gentle shimmer, urgent.. kısaca kaldırılmadan tüm slimshine'lardan almak istiyorum. 🙁

  ebvatacım, evet denemen şart, hatta bunu alırken sen de vardın, niye denememiştin ki 😛 sweetie gibi rengi demiş olabilirsin..

  Yanıtla
 • 21 Haziran 2009 tarihinde, saat 22:14
  Kalıcı bağlantı

  forumda söyledim , burda da söyliyim. süper! bi renk… Bir bunu aklıma soktun , birde barbara bort iki renkli rujları =) marjo.
  Halada iki renklilerini bulamadım.:D

  Yanıtla
 • 22 Haziran 2009 tarihinde, saat 03:27
  Kalıcı bağlantı

  Marjo'cum öncelikle teşekkür ederim. Babam hastayken moral olmuş senin yorumunda. Ancak geri dönebiliyorum. Hatta mailden de yazdım sana bakarsın. Konulara üşeniyorsun ama benim ricam olacak. Bakır tonlarında makyaj yazarmısın hastasıyım da 🙂 Sevgiler.

  Yanıtla
 • 22 Haziran 2009 tarihinde, saat 19:23
  Kalıcı bağlantı

  Pembe rujmuuuu… Ne harika bir renk o öyle Marjocum 😀 Yani benim için MAC'e gitme sebebi dahi olabilir 😀

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir