Avon Color Trend Rujlar; Bölüm 2

Bloğumun en popüler konusu Avon Color Trend Rujları gösterdiğim bu konu. Sadece renkler hakkında ufak bir yardımcı olsun istemiştim ama bu kadar çok arandığını ve ziyaret edildiğini fark edince Color Trend rujlara biraz daha sevgi göstermek amacıyla daha düzgün resimler çektim 🙂
İlk yazdığım konuda renkleri numune rujlardan denemiştim, belki az oldukları için belki de formülleri değiştirildiği için renkleri biraz farklı geldi bana. O yüzden numune ve orijinal boyları yan yana da çektim.. Ancak büyük bir fark yokmuş.
Elimin üstünde karşılaştırınca Cafe Au Lait rengindeki fark belli oluyor, ama neyse ki dudaklarım daha pigmentli olduğundan hemen hemen aynı duruyor iki renk de. Altın ışıltılı bu ruja bayılıyorum!
Pink Sunrise çok güzel bir nude ruj, (MAC’te de) bu ton nude’lar bana hiç yakışmıyor, ten rengimden sanırım. Ama bu tonu çok beğendim, üstüne glosslarla kendime adapte etmeye çalışacağım 🙂
Iced Champink ise her zaman olduğu gibi şahane. Ben boş da seviyorum, üstüne açık pembe (örn. Avon Pale Pink Shine) bir glossla da. (Saçma salak sürmüşüm bunu kusura bakmayın)


Ayrıca şu anda Kampanya 8 ile (7 Ağustos 2009’a kadar) sadece 3 TL’lik komik bir fiyatı var 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Avon Color Trend Rujlar; Bölüm 2” üzerine 10 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir