Home » Makyaj - Kozmetik / Makeup » AVON Kabuki Fırça

AVON Kabuki Fırça

Avon Kampanya 9 ile birlikte mineral ürünler satmaya başlayacak, daha önce de satıldı kaldırıldı, tutmadı sanırım.. Ancak bu sefer kabuki fırça hakkında çok fazla soru aldım..
En çok sorulan soru boyutu, panoramada 6 cm yazınca herkes minicik olduğunu düşünmüş.. Aşağı yukarı bir fikir verebilmesi için hepimizin yakından tanıdığı saç serumunun yanına koydum, diğer yanında Sephora’dan aldığım 50 numaralı kabuki fırça var, en sağdaki de Silk Naturals’dan flat top kabuki fırçam. Gördüğünüz gibi fırça küçük değil, olması gerektiği gibi.
İçlerinde en yumuşak olanı Silk Naturals (bu markayı da Saroş sayesinde tanıdım, aldığım allıkları, farları ve fırçaları çok kaliteli çıktı, ürünler de pahalı değil, doğal mineral ürünlerden hoşlanıyorsanız tavsiye ederim, sitesi burada), Sephora da gayet yumuşak, rahatsız etmiyor. Body Shop ile karşılaştıramıyorum, hiç denemedim.. Asıl bende yok ama MAC’in 182 no.lu kabukisi inanılmaz ötesi! Bir fırça bu kadar mı güzel olur.. Ancak fiyatı hiç güzel değil 😛
Avon’un fırçası sert değil, yumuşacık da değil, orta seviyede. MAC mineralize loose foundation’ımla denedim, gayet güzel bir şekilde ürünü alıyor, yüze yayıyor. Zaten topu topu 4.75 TL, bu fiyata göre gayet kaliteli bir ürün alıyorsunuz; tavsiye ederim.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

7 Responses to AVON Kabuki Fırça

 1. Bu fiyata bu performans süper valla.MAC 182 aşk tabi ama ah o fiyatı 😛

  Body Shop un kabukilerini kullandım ben,çok kaygan bir kıl yapısına sahip(sentetik mi samur mu bilmiyorum, o cins bişi işte),ürünü iyi yayamıyorlar bence.

 2. 182yi ben de cok istiyorum ama dedigin gibi pahalı. Tr'de ne kadar Marjocum?

 3. Kenarda dursun, bir gün lazım olur diye alacaktım ama güvenemiyordum. Bu yazıdan sonra siparişi verdim bile =)

 4. Çok iyi fiyatı ya istenebilir valla:)

 5. Marjocum cok cok tesekkur ederim postan gelmis :)) Nasil mutlu oldum sana anlatamam 🙂 Kocaman sevgiler opucukler benden sana :))

 6. Şekerim bir adet annemden yürütme Dior'um var başkada fırçam yok 🙁 connect cardla arada bağlanıyorum tatilden selam olsun.

 7. aa ebvatacım fırça uzmanı sensin, demek TBS'nin kabukisi kötü.. listemden sildim hemen 😛

  tuguna'cım senin için sordum, 104 tl. 45 dolara almak daha mantıklı, hatta mua bile amerika'dan al dedi heheh

  roxana'cım çok tatlısın ama siparişin gelince de haber ver, beğenip beğenmediğini 😉

  ozicim evet bu fiyata alınır 😉

  Moonishciğim güle güle kullan, çok öpüyorum 🙂

  Direktörüm senin makyaja ihtiyacın yok ki şekerim maaşallah. Bana şart, hem parlıyor benim cildim hem de sivilce skarları var 🙁 Direktörüm beni de tatile götür yahu 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*