Türkiye’de olmanın en güzel yanı :)

Tabii ki yarışmanın (linki burda) hediyelerini göndermek! Paketler büyük bir aksilik olmazsa birkaç gün içinde sahiplerine ulaşacak. (Eda hariç, ona göndermicem işte hıh 😛 Hihih tatilde olduğu için döndükten sonra göndereceğim ona)
Katılımından dolayı herkese tekrar teşekkürler, çok eğlenceliydi, çok tatlı bir süreçti benim için de 🙂 Eylül ayında (en geç Ekim ayı başında) bir yarışmam daha var. Aslında yarışma değil, kullanmadığım ürünleri hediye etme şeklinde (şu yabancı bloglarda give away denilenden, bir de kullanmadığım derken şunu demek istiyorum; hiç açılmamış bazı malzemelerim var, kıyamadığım ya da sıra gelmeyenler.. Ama benim önümüzdeki sene yurtdışına gitme durumum var, hiçbir zaman onları kullanmaya zamanım olmayacak), sadece ilk gelen alır olayını sevmiyorum, yine çekiliş usulü olacak galiba. Ama başka fikri olan varsa önerilere açığım arkadaşlar :))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Türkiye’de olmanın en güzel yanı :)” üzerine 4 düşünce

 • 30 Temmuz 2009 tarihinde, saat 09:22
  Kalıcı bağlantı

  tekrar çok teşekkür ediyorum canım,hediyelerime bayıldımmm:)

  Yanıtla
 • 08 Eylül 2009 tarihinde, saat 17:35
  Kalıcı bağlantı

  Kullanmadığın ürünleri hediye etme konusunda ilk hakkın benim olacağını biliyorum zira aksi takdirde kavga çıkarabileceğimi, anormal çingene bir insan olabileceğimi hissediyorum. Sevgiler Marjo bebeğim… 🙂

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir