GoJane Ayakkabılar

Siu’nun GoJane ayakkabılarına bakıp bakıp iç geçiriyordum. Taa ki bir gün…

..yukarıdaki resimde sağda duran gri bot-çizmeyi görene kadar.. Siu’nun GoJane yazılarını tekrar okudum, numarasına karar verdim ve aldım, tahmini 10 dakika içinde siparişimi vermiştim bile. Siu o kadar güzel açıklamış ki herşeyi, yazacak bir şey bulamıyorum 😛 (Bu arada kendisine teşekkür ederim bir kere daha)
Ben 35-35.5 giyiyorum, 36 hafif büyük gelir her zaman (küçük ayaklıyım ben ühü ühü :'( Burdan artık 35 üretmeyen, üretse de 1 çift üreten ayakkabı markalarını kınıyorum!) Babeti 35.5’a karşılık gelen 5.5, botları 36’ya karşılık gelen 6 numara seçtim çünkü botta rahatlığı severim, zımba gibi olan botlarla günün sonuna doğru çok rahatsız oluyorum.. Aldıklarımın orijinal resimlerine bakmak için: kahve bot, süet babet, gri çizme-bot (aslında uzun bir çizme ama üst kısmı katlanınca bot oluyor).
Sonuç olarak kalitesi Lovelyshoes’dan 2-3 kat üstün ama yine de Çin malı olduğunu unutmamak lazım. Büyük beklentilere girmeyin derim ama yine de beklediğimden güzeller.
Babet bana tam oldu. İçinde görünmeyen 1 cm kadar topuğu var, şahane bi’ şiy 😛 Kahve bot da bol değil aslında, modelinden sanırım. Gri olan ise yarım numara büyük, tam istediğim gibi. Dün gri botu test etme şansım oldu. Ebvata ile tüm gün koşturduk ama rahatsızlık vermedi hiç 🙂
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

GoJane Ayakkabılar” üzerine 10 düşünce

 • 28 Aralık 2009 tarihinde, saat 10:44
  Kalıcı bağlantı

  Ebvata ve senle ben de bütün gün koşturmak istiyorum ühühühühhühü
  Kocama söyledim beni istanbula götürsün :(((
  bu arada marcoomm nars açılmış oraya gözün aydın şekerim xxx
  Botlar şahane güle güle kullan canımcım

  Yanıtla
 • 28 Aralık 2009 tarihinde, saat 14:59
  Kalıcı bağlantı

  ay marjocum hakkaten benziyormuş bizim botlar, sen gojane den aldıklarıma benziyor yazmışsın ya bnmkilere hihi:)bilek kısımları aynı sanki ..gojane e kaç kez baktım ve nedense sitede hepsi çok kalitesiz geldi bana ama bu fotoğrafta gayet kaliteli görünüyorlar.Ben de bir daha bakıyım.Lovelyshoes bu ikinci siparişimde yamuk yaptı bana adını bile duymak istemiyorum, paypalimden fazla para çekti pis şeyler, onla uğraşıyorum:(

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir