Sigma Makeup Fırçalar & Far

TiffanyD‘nin Youtube’da meşhur ettiği bu markayı artık duymayan kalmamıştır herhalde.. Ben nedense almadan önce uzun uzun düşündüm, MAC kadar iyi olacağına inanmadım, ısınamadım markaya. Llorona‘cım sağolsun, sayesinde almaya karar verdim gecenin bi’ yarısı 🙂

Yukarıda gördüğünüz 12 fırçadan oluşan Proffessional Complete Brush Set, hediyesi mini boy SS217 ve Indian Girl far; fırça seti sitesinde bu adreste.

Kargo ücretine USPS Priority Mail ile 24 dolar ödedim yaklaşık. Ama görüldüğü gibi tül poşet ve balonlu sarı zarf içinde geldiler. Fırçaların kırılmadığına şaşırdım inanın ki.. Hediye gelen far ise çoktaaaan tuzla buz olmuş.. Tabii bu şekilde de kullanırım, belki preslerim bir ara üşenmezsem. Tiffany’nin sitesinden farın rengine bakmak için buraya

Paketin gelmesi uzun sürdü, tam hatırlamıyorum ama galiba 20-25 gün kadar oldu. O da benim şanssızlığım, bayram araya girdi, postane kapalıydı vs.. Maksimum 2 haftada gelir normalde.

Sonuç olarak, dedikleri kadar varmış, fırçaları gerçekten yumuşak ve MAC ayarında. Pumpkin‘in burada çok güzel bir yazı dizisi var..

Unutmadan bazı yorumlarda yıkarken fırçalardan boya akıyor demişler, kullanmadan önce MAC Brush Cleanser ile yıkadım, akma dökülme olmadı. Uygun fiyata fırça almayı düşünen varsa bakmasında fayda var. Ben bir set daha alacağım 🙂
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sigma Makeup Fırçalar & Far” üzerine 9 düşünce

 • 14 Aralık 2009 tarihinde, saat 11:45
  Kalıcı bağlantı

  Llorona sağoldun bana da brushroll aldırdı sigmadan ve çoook memnunum ilk fırsatta postunu da yapcam zaten ama sende yoksa brush roll da tavsiye ederim.güle güle kullan canım.ben sadece 168i istiyorum diğerlerinin muadilleri var o yüzden kararsız kaldım tek başına 168i macden mi alsam yoksa yaklaşık aynı paraya geldiği için sigmadan set mi alsam.

  Yanıtla
 • 14 Aralık 2009 tarihinde, saat 21:30
  Kalıcı bağlantı

  Iyi günlerde kullan canım, brush roll aldın mı diye soracaktım? Ben de alacağım sanırım şu sigma setten ama brush roll alsam mı almasam mı kararsızım..
  Sanırım önce seti alıp sbrush roll'u sonra sipariş edeceğim.

  Yanıtla
 • 14 Aralık 2009 tarihinde, saat 21:59
  Kalıcı bağlantı

  Bloomcum sen de güle güle kullan, sigma 168 mac'ten daha güzel inan ki.. bence ona vereceğin parayla sigma set al. bugün sigma ss187 ile sürdüm fondotenimi ve inanılmaz güzel durdu 🙂 mac 187'den daha iyi gibi geldi hatta.

  Hedonist'cim brush roll almadım, 20 dolar ona fazla biraz bence. bir de ben sephora tarzı kapta saklamayı seviyorum, brush roll bana göre diil, unuturum onu da fırçayı da 😛

  Yanıtla
 • 15 Aralık 2009 tarihinde, saat 22:18
  Kalıcı bağlantı

  marjocum ben ordaki beyaz renkli açılı allık fırçasını gözüme kestirdim , çok güzel görünüyor:P
  Güle güle kullan cnm:)

  Yanıtla
 • 21 Ocak 2010 tarihinde, saat 11:36
  Kalıcı bağlantı

  merhaba marjo
  bende bir set sipariş ettim ve usps priority seçeneğini işaretledim. 23 aralıkta gönderilmiş. hala gelmedi ne yapmalıyım? postada kayıp mı oldu acaba? dispute açsam mı paypala?
  emel

  Yanıtla
 • 21 Ocak 2010 tarihinde, saat 12:24
  Kalıcı bağlantı

  Bubble'cım en güzel fırçası o zaten, kesinlikle tavsiye ederim 🙂

  Makyajperisi, kusura bakma mesajını şimdi fark ettim, bazen gelen mesajları görüyor ama algılayamıyorum sanırım :S

  Emel'cim, Priority Mail ile aldıysan Sigma, PayPal'inin bağlı olduğu email adresine shipping bilgilerini gönderiyor, tracking no.yu da o adrese gönderiyor "your order has been updated" gibi bir şey yazıyor hatta. O numarayla PTT'den kontrol et bence. 23 Aralık'ta göndermiş olsalar bile Amerika'da Christmas tatili oldu, ondan sonra yılbaşı tatili oldu, Türkiye'ye geç gelmiş olabilir. Normalde 1 aya kadar uzamazdı ama dediğim gibi o numarayı bul mutlaka, internetten PTT'den ve USPS.com'dan kontrol et, orda yazan bilgilerden kaybolup olmadığını ya da geri dönüp dönmediğini görürsün, hemen bugün yap ama, 45 günlük dispute süresini geçirme.

  Yanıtla
 • 15 Şubat 2011 tarihinde, saat 20:52
  Kalıcı bağlantı

  Sigma fırçalarımı alalı uzun bir zaman oldu.Fondotenimi sigmanın fırçasıyla sürerdim.Beuty sünger gelip pabucu dama atılana kadar.Geçen gün elime geldi fondoteni onunla süreyi dedim,yüzüm simsiyah oldu.Tozlanmıştı herhalde dedim üzerinde durmadım.Sonra bir baktım yıkarken simsiyah boya akıyor.Elimi ayakkabı boyacıları gibi yaptı.Sonra netten ararken sizin sitenizi buldum.Demek aynı şeyi yaşayanlar varmış.İşin ilginç tarafı sarımsak gibi kokusunu 40 gün sonra çıkardı:)

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir