Golden Rose Ojelerle İlgili Bir Soru..

Golden Rose markasını biliyorsunuz, Türkiye’de Erkul Kozmetik tarafından üretilen, ojeleri ve glossları özellikle ünlü bir kozmetik markası. Bu marka Amerika’da da http://www.goldenroseusa.com/ adresinde satılıyor ve gördüğüm kadarıyla bizden daha geniş bir ürün yelpazesi var.
Benim sorum ise bu linkteki Golden Rose Paris Holographic ojelerden Türkiye’de var mı? Gören varsa haber verir mi? Çok güzel görünüyorlar, eğer varsa anında China Glaze’in eski üretim holo serisini toplamaya çalışmayı bırakırım! Ki ChG’nin holo serisini ne kadar sevdiğimi bilen bilir.. 🙂
Resim: Goldenroseusa.com‘dan alınmıştır
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Golden Rose Ojelerle İlgili Bir Soru..” üzerine 15 düşünce

 • 28 Mayıs 2010 tarihinde, saat 13:01
  Kalıcı bağlantı

  Ben de senin gibi o ojeleri arıyorum ama henüz bulamadım. Alışveriş merkezlerindeki corner'larına falan da baktım ,sepetleri talan ettim ama yok. Flormar'ın iki tane holosu var yani ben holo olduklarını düşünüyorum 🙂 Biri gri diğeri de taupe gibi, gri olanın nosu 392. Taupe'un numarası da ona yakın. Ben vaktim olursa grinin fotosunu koyacağım bloga.

  Yanıtla
 • 28 Mayıs 2010 tarihinde, saat 23:40
  Kalıcı bağlantı

  angel'in dedigi flormar taupe holonun numarasi 394. Ben de Golden Rose'un Amerika katalogunu gorunce nasil yani olmustum, bunlarin cogunu Turkiye'de hic gormedim cunku.

  Yanıtla
 • 29 Mayıs 2010 tarihinde, saat 17:15
  Kalıcı bağlantı

  marjocum yok bunlar yahu, ben hiç görmedim…

  zaten şu küp gibi olan şişedekiler de eskiden vardı, artık yok …
  neden golden roseee nedeeeen????

  izin verirsen ben de bloğuma koyayım belki golden rose sesimizi duyar??

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2010 tarihinde, saat 13:32
  Kalıcı bağlantı

  Angel, ben de hiçbir yerde görmedim, muhtemelen burda yok onlar 🙁 Flormar'ın dediğin renkleri bende de var, çok şekerler 😉

  Adsız, holo yani holografik ojeler çok meşhur yurt dışında, benim de favorilerimden, çünkü harika duruyorlar. holografik ojelerin diğerlerinden farkı içinde minik, baktığın açıya göre renk değiştiren simler (holografik glitter yani) oluyor, ama tek tük değil bayağı fazla oluyorlar, tırnakta sürünce metalik bir duruşu oluyor. inanılmaz güzel duruyorlar, tek kötü yanları bu ojelerin çabuk soyulması. Hala gözünde canlanmadıysa, şu resme bak:

  http://4.bp.blogspot.com/_3QwOQ9KkdW8/SYtPsdwRaXI/AAAAAAAACsk/3jBzq7Duaec/s1600-h/revvvolution2.jpg

  scrangie.com'dan bir holografik oje resmi, neden sevdiğimizi anlicaksın 😉

  Öykü'cüm evet 394 bende de var, hedonist'te görmüştüm, almicam diye direndim sonra aldım :p bize gönder bu ojelerden, Lydia 1. ben de 2. müşterin olurum 😀

  Lydia, kare gibi olanları hatırlıyorum ama çok kısa sürdü onların gelmesi ve gitmesi 🙁 Tabii tabii sen de yaz bloğuna, sesimizi duysunlar, holo ojelerimizi versinler 😀

  Yanıtla
 • 31 Mayıs 2010 tarihinde, saat 14:49
  Kalıcı bağlantı

  marjocum ne kadar ilgilenmişsin böyle … cok teşekkür ederim baya bilgilendim sayende………

  Yanıtla
 • 01 Haziran 2010 tarihinde, saat 20:04
  Kalıcı bağlantı

  marjocum ya, ben pazara ya da 1 milyoncu gibi yerlere gittiğimde çok görüyorum dandik dundik markaların çok var holografik ojeleri cnm ya..hatta ben onlara yanardönerli diye Türkçe isim bile taktım 🙂 ben sevemedim ama onları, şişede hoşuma gitse de süremiyorum bir türlü.
  burda görürsem alayım sana yollayayım 🙂

  Yanıtla
 • 27 Haziran 2010 tarihinde, saat 22:36
  Kalıcı bağlantı

  merhaba, bu bloga tesadüfen denk geldim,
  golden rose'un sitesinin ingilizce bölümünde ne ojeler var ne ojeler. sonra turkçe bölüme tıklıyoruz ve o da ne sadece iki çeşit oje satılıyor türkiyede. ben de geçtiğimiz hafta üşenmedim bir mail attım gerçekten sitedeki gibi sadece iki ürün mü satılıyor diye. gayet kuru bir "evet" cevabı aldım. bunun üzerine niçin böyle olduğunu, turkiye müşterilerine haksızlık olup olmadığını soran ikinci bir mail attım. bir hafta oldu, cevap veren yok. herhalde bir bildikleri vardır…..

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir