Home » Oje / NOTD » NOTD: Golden Rose #80

NOTD: Golden Rose #80

Yaza çok yakıştırdığım bir başka oje.. Mercan rengi (bu mercan rengi oluyor değil mi?) baz içinde minicik altın ve pembe simler var. Yapısı krem ojeler gibi değil, sürmesi çok kolay, 3 katta opak oluyor ve kuruduktan sonra yüzeyi pütürlü olmuyor. Çabuk kuruduğunu da ekleyeyim..

Sanırım son birkaç konudur kötü görünen fotoğrafların nedenini buldum.. Bu oje fotolarını geçen hafta makinemin şarjı bitmeye yakın çekmiştim. Düşük pille kalitesiz foto çekildiğine dair duyduklarım doğruymuş, kanıtlanmış oldu 🙂
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

7 Responses to NOTD: Golden Rose #80

 1. Marj'm cok guzelmis rengi hakkaten tam yazlik =) Ayrica tekrar ediyorum konad konusunda tartismasiz cok basarilisin ben sizlerden ogrendim konadi =)

 2. cok tatliymis rengi,bende senin gibi tirnaklarim olsun istiyorum marjocum:)benimkiler cok kötü.

 3. golden rose ojeler çok başarılı. çok güzeller

 4. tam yazlik

 5. insanların elleriyle kendilerini çok özdeşleştiririm,senin ellerin de çok güzel 🙂 bide beyaz el başka oluyor ya , ben esmer tenliyim böyle açık renkleri çok yakıştırmıyorum sence hangi renkler güzel olur?

 6. Zuzu'cum bence de güzel bir renk, kullanması çok rahat oldu. Daha fazla Konad görmek istiyorum, bu ara ben de Konad'la oynama modundayım 🙂

  Moda makyaj ve ben; teşekkürler, aaa benimkiler hiç güzel değil aslında, konikler, dışa doğru genişliyorlar çok kötü 😛 törpülüyorum mecburen. senin ellerin çok narin, çok güzeldi bi kere hatırlıyorum ben :)))

  sister sinister, bence de öyle, yeni renkleri ve formülasyonları gayet güzel.

  özgür; aynen öyle 🙂

  susekse; gerçekten mii 😀 dolma gibi parmaklarım ya, tüm elimin fotoğrafını çekiyorum her seferinde ama kocaman geliyor kırpıyorum 3 parmağı 😛 ellerim beyazlasın diye avon'un salatalık özlü el kremini kullanıyorum, çok memnunum. esmersen çok şanslısın, bir sürü renk gider sana, mesela koyu, parlak, neon, her türlü canlı pembe, kırmızı, mor çok güzel olur 🙂 siyah ve bordo da aynı şekilde. evet dediğin gibi açık renkler solgun gösterir ama canlı renkleri özgürce sürebilirsin 🙂

 7. sana öyle geliyordur canım gayet zarif buldum parmaklarını ben. teşekkür ederim önerilerin için bende edineyim o kremden belki benimki de beyazlar D:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*