Home » Oje / NOTD » OPI Catch Me In Your Net + Viva La Nails

OPI Catch Me In Your Net + Viva La Nails

(Scroll down to read in English)

OPI’nin Summer Flutter koleksiyonunda çıkardığı 4 renkten en beğendiğim Catch Me In Your Net rengi! Mini set sipariş vermiştim ama sonra büyük boyunu da aldım. Çünkü çoooook güzel!

OPI Catch Me In Your Net; mavi rengi baskın turkuazımsı bir renk, içinde mavi, yeşil, altın simler var ama bu simler bildiğimiz sim değil, flaky tadında simler.. Anlatamadım ama muhteşem bir duruşu var! Sanırım duo-chrome aynı zamanda.. 2 katta mükemmel opaklığa ulaşıyor. Gördüğüm en güzel ojelerden bir tanesi. Kesinlikle tavsiye ederim, eğer bulma imkanınız varsa, düşünmeyin alın!

Bu fotoğraf ojeyi sürdükten 5 gün sonra çekildi. İlk 3 gün sade kullandım, sonra artık dayanamadım burada tanıttığım Viva La Nails marka çıkartmaları yapıştırdım, 2 gün de öyle kullanmış oldum. Gerçi bu çıkartmaları bu oje ile sevmedim, onu da itiraf edeyim :/ Neyse, bu oje ile birlikteliğimiz toplam 5 gün sürdü yani.. Orta parmak ucundaki hafif soyulma haricinde hiçbir bozulma belirtisi yoktu. Bayıldım! Zaten bu renkten sonra ojede bana en çok giden rengin mavi olduğunu fark ettim 🙂

Offf yine fotoğrafı çekerken arka plana dikkat etmemişim, bir daha olmaz umarım! İlki sevimliydi tamam ama ikincide baydı beni sanki..
OPI Catch Me In Your Net; was one of the 4 polishes of Summer Flutter collection. First I bought the mini set, loved this polish, then bought a full size, because the color is really pretty!

It is a blue-green base color with gold, blue and green flakyish-glitters (if my eyes do not fool me, because they are not the glitters I know but not the flakies I know either!) and opaque in 2 coats. This polish is one of the best polishes I’ve ever seen. I highly recommend everyone!

Pictures were taken after a whole 5 days of wearing this. I added Viva La Nails stickers (first shown here) after 3 days because I easily lose interest and get bored but it was hard to decide removing this color 😀 There is a slight tip wear at the end of 5 days, it is really good I think, isn’t it?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

23 Responses to OPI Catch Me In Your Net + Viva La Nails

 1. bu renk gerçekten çok hoşmuş bayağı dikkat çekiyor ^_^ sade sanki daha hoş gibi zaten oldukça havalı bir renk

 2. Bende de Zoya Charla var, kıyamadım henüz sürmeye öyle güzel ki… =)

  • Birebir dupe’lermiş sanırım, kıyamamanı tahmin edebiliyorum, ben de kıyamıyordum, ikincisini aldım rahat ettim 🙂

 3. Glass fleck shimmer deniyor galiba bunlara 🙂

 4. Ben sana demistim cok seviceksin bu rengi diye =) Bende bayiliyorum piril piril =)

 5. bence çok güzeller!

 6. 5. günde müthiş performans göstermiş bence ojeler. çiçekleri ise ben çok sevdim, renkleri uymuş ne hoş.

  • Judy, kesinlikle. Zaten simli ojeler çabuk çıkmıyor bende. Krem yapılılar genelde hemen soyulur, simlilerden yana sıkıntım olmaz. Bence pek uymadı çiçekler yahu 🙁

 7. Bu mavi süpermişşş. Yapıştırmalar fena yakışmışş bencee!!

 8. Parıltılı ojelerle aram pek iyi değil benim ama rengi hoşmuş. Bu arada iç eteği bulabildin mi? 🙂

  • Cin’ciğim ben de hiç mavi sevmezdim, gel gör ki el rengime çok uyuyor, mavi kadar güzel gösteren başka bir renk görmedim bugüne kadar! İç eteği bulamadım, Yargıcı’larda %70 indirim vardı, resmen talan edilmiş, hiçbir şey kalmamış 🙁

 9. wow!
  Lovely pics!

  lovely blog 🙂

  Cheers, Jesa

 10. ne kadar güzel bi renk :))))) öğlen gördüm ve akşam ebaydan aldım hemen.beni bu güzellikle tanıştırdığın için saolll 🙂

 11. ben elime sürmeye cesaret edemedim, ayağıma sürdüm. çok güzel parlıyo 🙂
  mini almıştım, tam boy almadığıma pişman oldum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*