TBBA = Türkçe Bloglar Bağlantı Aşkı No.1

(Turkish only)


Yabancı bloglarda görüp de özendiğim, bir gün ben de yapmalıyım dediğim ancak yapana kadar 2 yıl geçen, ilk “Türkçe Blog Bağlantı Aşkı”na hoşgeldiniz!!! Orijinal adıyla Link Love, yani Bağlantı Aşkı‘nda bundan böyle her Pazar günü, o hafta içinde, yayınlanmış yazılardan, ilginizi çekebileceğini düşündüğüm yazılara bağlantı vereceğim. Konu sınırlaması yok, sadece zamanım olup linkleri kaydetmiş olmamla alakalı, malum binlerce blog var, hepsini takip etmek çok zor! Çayınızı/kahvenizi hazırladıysanız, güzel bir pazar sabahına hazırsınız demektir! O halde birinci Geleneksel (:P) Türkçe Blog Bağlantı Aşkı (TBBA) başlasın!Olmadık İşler Peşinde, en sevdiğim yazı dizisi haber analizine yeni bir yazı eklemiş; Haber Analizi: Adını Sen Koy.


Makyaj-Kozmetik’ten Kozmo Oriflame Triple Color rujları incelemiş, acaba beğenmiş mi?


Makyaj Çantam’da göz altı torbaları ve şişliklere etkili bir çözüm yöntemi var, inanmazsanız buraya bakın!


Unicorn Tutorials’tan Unicorn, zaman makinesiyle 19. defa bize geçmişten bir şey getirmiş. Hangisi olduğuna bakmak için buraya tıklayın!


En sağlıklı, en diyet, en lezzetli tarifleri toplayan Dukan Diyetim’den Simla’nın Kıymalı Ispanak tarifine bayıldık!


Takıda inciyi çok severiz! Asil ve şık dururlar. Karamel de bizim gibi düşünüyor anlaşılan, baksanıza Limango’da Nevinci indirimini görünce kendini nasıl da kaybetmiş 🙂


Aslı’nın Altın Küre yorumlarına bayıldık!


Noni ile görme fırsatı bulduğumuz Parfüm Müzesinde mest olduk!


Serrose’dan Karaoke kelimesinin kökenini dinlemeye var mısınız?


Perihan Mağden’in “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” kitabını okumayı ne zamandır istiyorduk, Kitap Delisi Gizem‘de görünce merakımız katlandı. Hafta sonu ikilemimiz belli oldu: İnternetten mi sipariş versek mağazadan mı alsak?


Mükemmel görselleriyle yumurtasız, sütlü çikolatalı puding tarifi nerede olabilir? Tabii ki Çikolata Kavanozum‘da 🙂


Nasıl Ebay alışverişi yapsam dediniz Nasıl Giysem Ne Sürsem’de cevabını buldunuz! En detaylı Ebay’den alışveriş rehberi için buraya uğrayın.


MAC ChamPale İstanbul’da 25 Ocak’ta satılmaya başlayacak. By H-E-H’den Hande’nin MAC Cham Pale koleksiyonu yorumlarına bakmadan alışverişe çıkmayın.


Amerika’daki Hande’miz ise yıpranmış saçlarını nasıl düzelttiğini anlatmış, Phyto ürünlerinin ne kadar başarılı olduğunu biliyorduk, şimdi iyice emin olduk!


Geri dönüşüm meraklıları bu hafta pek keyifliydi. Nedeni basit, Sesiber’in klavye ve fare bilek yastığı tasarımlarını görmüşler!


Hersheyler’den 2 muhteşem yazı gördük, seçemedik, sizce haftanın en iyisi Urban Decay Naked palet mi yoksa MAC’in fondoten bulma uygulaması mı?


Aradığımız Dişiye Şu Anda Ulaşılamıyordu ama sonra bulduk, meğer Watsons Lip Balm deniyormuş.


Yıllar önce Lancome’un çıkardığı manyetik ojeleri cesaret edip alamamıştık ve çok pişman olmuştuk ama neyse ki Emerald Sparkled’dan Deniz Alessandro Go Magic! Twist manyetik ojeleri bulmuş. Manyetik oje ne mi? Duymamış olayım! 🙂


Ve tabii ki, bu haftaya değil önceki haftaya ait ama onur konuğumuz, herkesin görmesini istediğimiz Aslala Bislas Bebeğim fotoğrafıyla iç sesine merhaba dememizi isteyen Leah 🙂


Umarım sevmişsinizdir!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

TBBA = Türkçe Bloglar Bağlantı Aşkı No.1” üzerine 35 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir