MAC Kozmetik İzmir’de!

Efendim, bu güzel haberi vermek bugüne kısmetmiş.. MAC Kozmetik İzmirli sevenlerinin ısrarlı bekleyişine 17 Ocak 2011 tarihinde Alsancak’ta mağaza açarak son veriyor! İzmirli MAC severler 17 Ocak haftasından itibaren MAC’e uğrayın, açılış sürprizlerini kaçırmayın!

2004 yılından beri Türkiye’de varolan, makyaj sanatçılarının, moda tasarımcılarının, gösteri dünyasının ve tüm makyaj severlerin ilk tercihi haline gelen M.A.C Kozmetik 17 Ocak 2011 Haftası’nda itibarı ile İzmir Alsancak’ta açılıyor. İzmir’in en gözde alışveriş caddelerinden Alsancak’ta açılacak, Türkiye genelindeki 12. mağazası ile M.A.C Türkiye’de büyümeye hızla devam ediyor.

Ürün satmanın ötesinde müşterilerine makyaj hakkında danışmanlık hizmeti veren ve sektöründe OTORİTE olarak kabul edilen M.A.C “next generation” olarak tanımlanan yepyeni mağaza tasarımı ile Nişantaşı ve Tunalı’dan (Ankara) sonra İzmir Alsancak’ta sizleri bekliyor. Alsancak M.A.C diğer örneklerinden farklı olarak gün ışığından en yüksek seviyede yararlanabilmek adına yepyeni bir cephe tasarladı. Bu sayede hem mağaza içerisinde hem de makyaj meraklılarının büyük ilgisini gören üst bölümdeki eğitim salonunda gün ışığında makyaj yapmanın inceliklerini öğrenebilirsiniz.

Sezonun yepyeni koleksiyonlarıyla tanışmak, zengin ürün seçeneğinden kendinize uygun makyaj malzemelerini denemek ve son trendler hakkında M.A.C makyaj sanatçıları tarafından bilgilendirilmek için 17 Ocak Haftasından itibaren M.A.C Alsancak Mağazası’na mutlaka uğrayın, açılış sürprizlerini kaçırmayın!

Adres: 1386 Sokak No: 8/A Alsancak/ İzmir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MAC Kozmetik İzmir’de!” üzerine 4 düşünce

 • 05 Ocak 2011 tarihinde, saat 18:50
  Kalıcı bağlantı

  yaşasın.sevinç pastanesi etrafında mı olacak MAC.bu arada yazılarının daha sıklıkla olmasını temenni edecektim ki mac açıldığına göre daha daha fazla post okuyacağız senden…bunun içinde yaşasın derim…

  Yanıtla
  • 06 Ocak 2011 tarihinde, saat 02:30
   Kalıcı bağlantı

   Deniz’cim ben İstanbul’dayım İzmir’i hiç bilmiyorum, nereye yakın onu en iyi Makyaj Çantam bilir 🙂 Umarım daha sık yazabilirim bundan böyle 🙂

   Yanıtla
 • 06 Ocak 2011 tarihinde, saat 00:09
  Kalıcı bağlantı

  Marjo bu güzel haberi bizle paylaştığın için teşekkürler =)) Bizim için süpper bir haber gerçekten

  @deniz MAC alsancak mağazası Meksika sokağında Gloria Jeans Cafe nin hemen karşısında olacak =)

  Yanıtla
  • 06 Ocak 2011 tarihinde, saat 02:31
   Kalıcı bağlantı

   Asıl MAC’e teşekkür etmek lazım, nihayet İzmirliler’in sesini duydular 🙂

   Yaşa Narcissus, bilmediğim için cevap verememiştim, artık yerini de kesin olarak öğrenmiş olduk 😀

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir