Estee Lauder Tiger Eye Pure Color Long Lasting Lipstick

(Scroll to read in English)

 

Estee Lauder markasını dönem dönem çok beğeniyorum, yine beğendiğim bir döneme girdim.. Ne zamandır Pure Color Long Lasting ve Gloss Stick rujlarına bayılıyorum.

Tiger Eye, Estee Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick serisinden uzun süre kalıcı olduğu iddia edilen bir ruj. Öyle inanılmaz bir kalıcılığı yok tabii ki, normal bir ruj kadar kalıcı bana kalırsa. Bronz baz rengi içinde altın rengi ışıltılar ve simler var. Dudakta frost duruşu var, bunu metalikvari diye Türkçe’ye çevirebilirim ama tam karşılığı değil..

Hastalık yüzünden dudaklarım perişan, şimdilik sadece elimde gösterebiliyorum. Normalde simli ruj sevmesem de ben bu rengi çok beğeniyorum.

Ruj dediğin sonuçta her markada var, benzer renklerini bulabilirsiniz demek isterdim, ama bazı pahalı markaların rujları dudakları çok iyi hissettiriyor. Anında nem ve yumuşaklık veriyor. O çatlak ve gergin dudaklar bir anda rahatlıyor. Evde bile süreyim, dudaklarımdan hiç eksik olmasın diyorsunuz. Bu da onlardan biri.

 

Fiyatı Sephora’larda 57 TL. StrawberryNET.com‘da bu seri yok ama Gloss Stick serisinden bir sürü renk var, fiyatı da çok uygun.

 

*********

I become obsessed with Estee Lauder products from time to time. Lately I love their Pure Color Long Lasting and Gloss Stick lipsticks.

 

Tiger Eye, is also from Pure Color Long Lasting series. It has a bronzy base color with golden shimmer/glitter. I think I only used this lipstick in the past few weeks.

 

The thing about lipstick is a bit controversal. You might think that there are dupes in cheaper brands but actually lipsticks of some high-end brands are much more comfortable that those cheap ones on the lips. Seriously moisturizing they are. And this lipstick is one of those lipsticks. You want to wear it 24/7!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Estee Lauder Tiger Eye Pure Color Long Lasting Lipstick” üzerine 4 düşünce

 • 28 Şubat 2011 tarihinde, saat 12:46
  Kalıcı bağlantı

  MARJO ÇOK GEÇMİŞ OLSUN HASTAYDIN DEMEK UMARIM EN KISA SÜREDE İYİ OLURSUN:)ESTE LAUDER’E GELİNCE SEVMİYORUM BU MARKAYI NEDENSE HİÇ ISINAMADIM:(CNM TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN…

  Yanıtla
  • 01 Mart 2011 tarihinde, saat 10:35
   Kalıcı bağlantı

   Teşekkür ederim, hala hasta gibiyim, iyileşemiyorum 🙁 Estee bana da hep anneanne markası gibi gelir, altın rengi kaplar, kokoş tasarım yüzünden mi nedir, Chanel gibi bir ağırlığı olamıyor nedense 🙂 Ama rujları güzel, gerçi çoğu high end markanın rujları güzel şimdi, haklarını yemeyelim 😀

   Yanıtla
 • 01 Mart 2011 tarihinde, saat 11:10
  Kalıcı bağlantı

  SABAH SABAH BLOG KAPATILMA OLAYINA OLDUKÇA BOZULDUM.UMARIM TÜM BLOGGER’LER AYARLARINI DEĞİŞTİRİR VE BENDE TAKİP EDEBİLİRİM…ŞİMDİDEN VEDA KONUŞMALARINI YAPANLAR BENİ OLDUKÇA ÜZDÜ AÇIKÇASI:(BU ARADA MARJO’CUM İFW YAZILARININ DEVAMI NE ZAMAN YAYINDA OLACAK:)

  Yanıtla
 • Geri bildirim: HERSHEYLER » TBBA=Türkçe Bloglar Bağlantı Aşkı No.7

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir