MAC Aids Fonu Kampanya Yüzü Yine Lady Gaga Oldu!

(Translation will be added later)

 

Biliyorsunuz MAC Aids fonu yeni dönem kampanya yüzü olarak yine Lady Gaga seçildi. 17 Şubat 2011, Perşembe günü MAC Kozmetik’in ikonik yıldız Lady Gaga ile hazırladığı 2. dönem MAC Aids Fonu “Viva Glam” Kampanyası lansmanı New York’da yapılmış.

Bugüne kadar MAC Aids Fonu’na 202 milyon dolar değerinde kaynak sağlanmış, inanabiliyor musunuz? Yeni dönemde MAC, Aids’e karşı korunmanın ve erken teşhisin önemini vurgulamayı planlıyor. Önümüzdeki günlerde Lady Gaga “Glam This Way” adında özel bir kampanya başlatacak ve HIV/Aids konusunda bilinçlendirmek adına çalışmalarını sürdürecek.

Lady Gaga hayranı olun olmayın, MAC ürünlerini kullanır olun olmayın, bu kampanyaya destek vermek için www.VivaGlam.com websitesine girebilirsiniz. Ayrıca MAC’in Viva Glam serisi ürünlerinden alarak kampanyaya maddi destek de sağlayabilirsiniz. Biliyorsunuz bu ürünlerin tüm geliri Aids Fonu’na aktarılıyor. Yeni çıkan ten rengi (nude) Lady Gaga ruju ve Lipglass’ı almak için bundan daha güzel bir neden olamazdı herhalde!

 

(From press release)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir