MAC Peacocky Collection

(Turkish only promo info from press release)

Çok heyecanlıyız çünkü heyecanla beklediğimiz MAC Peacocky koleksiyonu ve False Lashes maskara18 Şubat’ta mağazalarda satışa sunulacak!


Devasa boyuttaki Mega Metal göz farları 52 TL ve Kissable Lipcolour adındaki yeni formüllü uzun süre kalıcı sıvı rujları 42 TL.

Koleksiyon detayları için Temptalia‘nın yazılarına bakabilirsiniz. Bu koleksiyondan benim tavsiyelerim:

Gloss: Ten rengi (nude) renklerden kendi ten renginize uygun olanı. Böylesine bir formülle bu kadar bej/ren rengi seçeneğine sahip sıvı ruj bulmak çok zor. Hazır bulmuşken değerlendirmek lazım. Özellikle Chanel Rouge Allure Laque seviyorsanız, daha uygun fiyatlı bu sıvı rujları kaçırmamanız gerek diye düşünüyorum. Benim seçimim Exxhibitionist, Super ve So Vain.

Far: Yapısı için yumuşacık denilen ve normal farlardan daha büyük olan bu yeni formüllü farları özellikle eğer far seviyorsanız denemekte yarar var. Ben renkli far kullanmadığım, genellikle açık renklerle göz kapağımı aydınlatmayı sevdiğim için doğal olarak Dalliance, Peek-at-You, Tweet Me, Prance, gibi renklere gözüm kayıyor ama Centre Stage ve Spectacle of Yourself de şahane görünüyor.

MAC’in yeni maskarası False Lashes dünyaca ünlü tasarımcı Marcel Wanders tasarladı. Ama formülü ile de çok iddialı olduğunu unutmamakta fayda var! Adı kendini ele veriyor aslında ve M.A.C’in vazgeçilmez takma kirpiklerine kafa tutuyor! Fiyatı 55 TL olacak.

(Yazıyı okuyamıyorsanız lütfen resimlere tıklayın)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MAC Peacocky Collection” üzerine 2 düşünce

  • 20 Şubat 2011 tarihinde, saat 15:28
    Kalıcı bağlantı

    ben dün gittim rimeli hemeeenn aldım ve bugün sürdümmm.sonuç ” tek kelimeyle aşk yaşadım” 🙂 ama şunu söliyim böle rimelin fırçasına bol bol boya gelsin onları kirpiklerimi yediriym bi tarzı yok gayet hafif geliyor ve bana göre gerçekten mükemmell 🙂

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir