Sevgililer Günü Karşıtı Tırnaklar / Anti-Valentine’s Day Manicure

(Scroll scroll scroll your boat, until you find the translation…)

Youtube’da izlediğim bir kanalın sahibesi, sayanythingbr00ke, Anti-Valentine’s Day manikürü yapmış. Ben de gördüm, beğendim, uyguladım. Bu manikürün kilit noktası orta tırnağın siyah olması. Brooke kırılmış kalp etkisi için diğer tırnaklarına çatlak oje kullanmayı tercih etmiş, siz de öyle yapabilirsiniz 🙂

Diğer tırnaklarımdaki çizgileri geçtiğimiz yıl yabancı bir blogda gördüğüme yemin edebilirim ama ne kadar arattıysam aratayım o yazıyı bulamadım. Bilen varsa yorumlarda lütfen hatırlatsın, bağlantısını yazıma eklemek istiyorum. Kullandığım pembe Golden Rose Paris 24 ve orta parmaktaki oje AVON Wicked. Çizgileri de onunla çizdim.

Dakika 1 gol 1. Sürer sürmez işaret parmağımı masaya çarptım, siyahlı kısmı sürüklendi 🙁

Golden Rose Paris 24, parlak bir pembe, bazı fotoğraflarda olduğundan sarı tonlu çıkmış, rengi düzeltmekle uğraşmak istemedim. Fırçası ise geniş, alıştığım ince fırçalardan farklı geldi bana.

AVON’un Wicked rengi bir dönem Noel ya da Yılbaşı özel üretilmişti, artık üretilmiyor ve satılmıyor. İndirim kataloğunda karşınıza çıkabilir bir ihtimal. Siyah baz içinde kırmızı minik ışıltılardan oluşan bir oje ve en sevdiğim ojeler arasında.

**********

Sayanythingbr00ke inspired me with her Anti-Valentines Day manicure that she showed in her YouTube channel. I laughed so hard when I saw this video that I immediately planned to make my own version with a little twist and publish on February, 14th.

The funniest part of the mani was her leaving the middle finger plain black and saying “Anti-Valentine’s Day manicure is going to be the middle finger, how clever are we!” and so I directly copied it 😛 The stripes on my other fingers are inspired from a manicure I can swear I saw in a nail blog last year but I cannot find the link 🙁 If anyone knows who did the original, please leave the link in comments box and I’ll add the link.

If you wanna know the colors, pink is Golden Rose 24 and black is AVON Wicked. I also used Wicked to make stripes and an unsuccessful French tip. It didn’t look as good as I thought it would.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sevgililer Günü Karşıtı Tırnaklar / Anti-Valentine’s Day Manicure” üzerine 7 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir