Anket: Cilt Canlandırıcı Serum – Krem / Skin Rejuvenating Cream – Serum

(Scroll down to read in English)

Geçtiğimiz günleri günde 2 saat uykuyla aralıksız proje hazırlamakla geçirdim. Proje bitti ama ben de bitmişim, cildimi tanıyamıyorum; 10 yaş yaşlanmış, çökmüş, pütür pütür olmuş, göz altlarım morarmış 🙁 Cilt canlandırıcı bir serum istiyorum. Cildimin eski parlaklığını, gençliğini ve canlılığını geri istiyorum. Önerilerinizi lütfen yazın yorumlara, her türlü fikre ihtiyacım var.

Clinique Turn Around krem sistemi de seçeneklerden biri..

*************
In the past couple of weeks I slept 2 hours a day to complete a project I’m working on. I finally completed it but I had a huge skin imperfection, defects and even visable aging 🙁 I need a skin rejuvenating serum or I’ll go nuts with this face, it doesn’t look like me!

 

Image Source: Taken from Clinique.Com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Anket: Cilt Canlandırıcı Serum – Krem / Skin Rejuvenating Cream – Serum” üzerine 6 düşünce

 • 14 Mart 2011 tarihinde, saat 13:48
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba ben bu anlattıgın durumlarda Guerlain Midnight Secret kullanıyorum. Fiyatı epey fazla ama strawberryden almıştım sen de ordan al eğer alırsan. Gece çok geç yatacağımı, yorulacağımı uykusuz kalacağımı biliyorsam bu kreme başvuruyorum. Hatta en son bu haftasonu kullandım. Bir gece 3 diğer gece de 4.5 saat uyudum. Yatmadan önce ve kalkınca bu kremi kullandım. Etkisini en iyi bu gibi durumlarda görürsün. Normal zamanda sürdüğünde hiç bir şey farketmiyor gibi geliyor ama gerçekten yorgun ve çirkin kalkacağını bildğin durumlarda kalktığında aynadaki surat seni şaşırtıyor. Sanki çok iyi uyumuşsun da kalkmıssın gibi suratında hiç bir eser olmuyor yorgunlugundan. Cildin ayrı bi güzel gözüküyor. Makeupalleydeki yorumlara da bak istersen. Benim kullandıgım önereceğim bu olur. Normal zamanda bu ürünü hiç kullanmıyorum. Yani senede maksimum heralde toplasan 10-15 defa falan kullanıyorum ben. Bitene kadar bozulmasın die de dua ediorum bi yandan. 🙂

  Parlaklık istiyorsan yukarıdaki turnaround veya C vit, Aha’lı bi krem de kullanabilirsin. özellikle Aha’lı ürünler.

  Yanıtla
  • 15 Mart 2011 tarihinde, saat 19:52
   Kalıcı bağlantı

   Ayşe’cim çok teşekkür ederim, üşenmeden yazmışsın. Haklısın, bende de böyle bir krem vardı bir zamanlar, işe yaramıyor diye anneme vermiştim. Şimdi ara ara bulamıyorum 🙁 Guerlain, Origins, Clinique arasında kaldım. Biraz daha bakıp almak istiyorum, cildimi tanıyamıyorum 🙁

   Yanıtla
 • 20 Mart 2011 tarihinde, saat 15:51
  Kalıcı bağlantı

  Selam!

  Aynı problemleri ben de yaşıyordum. Ergenlikten beri clinique’in 3 aşamalı bakımını kullanıyorum ama artık yaş 27 oldu, ofis klimaları, sigara vs vs derken artık level atlamam gerektiğini farkettim ve derin araştırmalara daldım. Bir sürü marka arasında gelgit yaptıktan sonra yüreğimin sesini dinledim ve Clinique’de karar kıldım. Şimdi Youthsurge’ün gündüz+ gece kremleri ve even better serum kullanıyorum. Even better bana yetiyor dolayısıyla even better cliniqual’a geçmedim. Göz kremim de all about eyes rich, rich olduğuna kıvam yoğunluğuna bakma, ayrıca mükemmel bir eye primer olarak da kullanılabiliyor.
  3 hafta oldu seri halinde kullanalı, ciddi anlamda fark görüyorum, tavsiye ederim.

  sevgiler

  Yanıtla
  • 23 Mart 2011 tarihinde, saat 16:04
   Kalıcı bağlantı

   Selam tuturella, çok teşekkürler cevabın için. Even better bana da iyi geldi şu anda ama ekstra bir şeyler eklemem lazımmış gibi hissediyorum. Belki de abartıyorumdur 🙁 Göz kremim La Praire ama hala kuru gibi hissediyorum göz çevremi. All about eyes deneyebilirim ben de.

   Yanıtla
 • 22 Mart 2011 tarihinde, saat 10:03
  Kalıcı bağlantı

  Guerlain midnight secret’ı ben de duymuştum. Ece sükan bir röportajında bahsetmişti sanırım. az uyuduğu, yorgun olduğu günler mutlaka bunu kullanıyormuş.

  Yanıtla
  • 23 Mart 2011 tarihinde, saat 16:05
   Kalıcı bağlantı

   Briss’cim çok merak ettim şimdi, en kısa zamanda gidip yakından bakayım, Guerlain görevlisine anlattırayım iyice. Öte yandan iyileştirici etkisi var mı onu da görmek lazım, sadece semptomu ortadan kaldırmasın, tedavi de etsin diyorum.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir