H&M Mart Ayında 3 Yeni Mağaza Açıyor!

(H&M info: 3 H&M stores are opened in Istanbul, Turkey, 2 more to come this month!)

H&M Türkiye cephesinden hepimizi mutlu edecek haberler geliyor. Bildiğiniz gibi H&M Forum ve İstinye Park’ta 2 mağazaya sahipti. Üçüncü mağazası, İstanbul’un en yüksek binası Sapphire Çarşı’da 19 Mart Cumartesi günü açıldı. Bu ay Torium ve Forum Marmara’da iki yeni mağaza daha açılıyor!

H&M, Sapphire Çarşı mağazası’nda moda ve kaliteyi en uygun fiyatla müşteriye sunuyor. Kampanya çekimleri dünyaca ünlü top model Gisele Bündchen ile gerçekleşen İlkbahar Modası ürünleri de Sapphire mağazası’nda yer alıyor. Mağazada son moda temel ürünlerin yanı sıra; kadın ve erkek koleksiyonunun high fashion ürünleri de yer alıyor.

H&M’in dördüncü mağaza açılışı ise 26 Mart Cumartesi saat 11.00’de Torium AVM’de gerçekleşecek. Mağaza AVM’nin en merkezi noktasında 2,500 metrekarelik bir alanda kurulu ve iki kattan oluşacak ve kadın ve erkek koleksiyonu, iç çamaşırı, aksesuarlar ve çocuk koleksiyonu yer alacak.. Güzel haber: H&M, Torium mağaza açılışı için müşterilerine çok özel bir sürpriz hazırladı.

H&M’in beşinci mağaza açılışı ise 31 Mart Perşembe saat 11.00’de Forum Marmara’da gerçekleşecek. Mağaza AVM’nin en merkezi noktasında 2,500 metrekarelik bir alanda kurulu ve tek kattan oluşacak ve son moda temel ürünlerin yanı sıra; kadın ve erkek koleksiyonunun high fashion ürünleri de yer alacak. Kadın bölümünde trend ürünler, modern classic, hamile giyim MAMA ve Büyük Beden koleksiyonu BIB ürünlerinin yanı sıra, everyday, LOGG ve Sport ürünleri de yer alacak. Her yaş grubundaki Çocuk koleksiyonu, DIVIDED Departmanı ve Erkek Bölümü de yeni sezonun en hit ürünleri ve aksesuarlarla satışa sunulacak.

 

Kimler açılışa katılıyor bakalım? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

H&M Mart Ayında 3 Yeni Mağaza Açıyor!” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir