H&M’den FASHION AGAINST AIDS koleksiyonu / FASHION AGAINST AIDS collection from H&M

(Scroll down to read in English)

Dünya çapında kazancını sağlık alanına özellikle AIDS’e yatıran markalara ayrı bir saygı duyuyorum, biliyorsunuz. H&M markasının Fashion Against AIDS (FAA) girişimi sayesinde bugüne kadar Designers Against AIDS (DAA) ve diğer uluslararası HIV/AIDS projelerine 41 milyon SEK bağış toplanmış ve bunu sadece 4 senede başarmış!

Bu seneki koleksiyon tamamen yeni dokunuşlarla geliyor. HIV/AIDS mesajı hem genç kızlar hem de genç erkekler için çok önemli, dolayısıyla sportif üniseks koleksiyonu herkesin kendi istediği gibi giyinmesi için özel olarak tasarlanmış.

Büyük beden ve asimetrik mesaj baskılı tişörtleri çok beğendim çünkü istediğiniz gibi modifiye ederek giyebiliyorsunuz.

Koleksiyon, 26 Nisan’dan itibaren H&M’in Divided Departmanı’nda satışa sunulacak ve satışların %25’i dünya çapındaki HIV/AIDS gençlik projelerine bağışlanacak.

Unutmadan, bağışlar; Fashion Against AIDS konseptini H&M’e getiren ve gençlere HIV/AIDS bilincini aşılayan, eşdüzey grup eğitimi için yeni yöntemler araştırıp kampanyalar düzenleyen bir STK olan Designer Against AIDS (DAA), Haiti ve Rusya’da kronik bir şekilde etkilenen alanlardaki yayılımı engellemek üzere odaklanan YouthAids, MTV Staying Alive Foundation ve UNFPA (Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu) arasında paylaşılmaktadır.

 

26 Nisan’da dünya çapında satışı başlayacak olan bu koleksiyon ile hem rahat edeceğiz hem de HIV/AIDS fonlarına katkımız olacak. E daha ne olsun?

************

When a brand supports and funds international health care organizations, especially HIV/AIDS projects, I respect that brand dearly. H&M donated 41 million SEK for Designers Against AIDS and various other international HIV/AIDS projects. 41 million SEK in only 4 years! That is really huge!

 

The collection looks very comfortable and versatile, while giving the best options to wear stylish and personalized clothes! I loved the oversized and asymmetric slogan T-shirts the most because you can wear them in so many ways. Moreover, the collection is full of the perfect track pants, tanks and shorts perfect for summer.

 

The collection is available in H&M’s Divided department from 26th April and 25% of sales will be donated to youth HIV/AIDS projects around the world. The money has been divided between Designers Against AIDS (DAA), the NGO who brought the concept of Fashion Against AIDS to H&M and that promotes awareness of HIV/AIDS among the young, investigating new methods of peer group education and campaigning, YouthAids, focusing on its projects in Haiti and Russia to prevent the spread of HIV/AIDS in chronically affected areas; the MTV Staying Alive Foundation and UNFPA, the United Nations Population Fund.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir