İstanbul Shopping Fest 18 Mart – 26 Nisan 2011 / 18 March – 26 April 2011

(Scroll down to read in English)

Hazır mısınız?

 

2011’den itibaren her yıl düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest (Alışveriş Festivali) 18 Mart’ta başlayacak! Ben sabırsızlıkla bekliyorum bu festivali 🙂 İstanbul’u tam bir alışveriş cennetine dönüştürecek olan bu organizasyona yaklaşık 30 alışveriş merkezi ve Bahariye Caddesi, Bağdat Caddesi, İstasyon Caddesi, İstiklal Caddesi, Abdi İpekçi Caddesi hatta Sultanahmet Meydanı da katılıyor!

 

 

Organizasyon 40 gün boyunca devam edecek ve sokak şenlikleri, konserler, gösteriler, çocuklara özel oyunlar, partiler, yarışmalar ve defileler düzenlenecek! Sadece bunlar da değil festival boyunca İstanbul’da festivale katılacağını ilan eden markalarda ciddi indirimler göreceğiz. Üstelik yeni sezon ürünlerinde de geçerli olacak bu indirimler!

 

Daha bitmedi! 😛 Alışverişte uzun geceler geçirmeniz için gece 02.00’ye kadar açık mağaza bulabileceksiniz 🙂

 

İstshopfest.Com sitesinde de yazılan tanıtımı aynen alıyorum; Sürpriz çekilişler ve SMS’lerle yürütülen hediye kazanma şanslarıyla alışverişi her zamankinden daha da heyecanlı kılan organizasyon, hem yurtiçi hem de yurtdışındaki alışveriş tutkunlarının memnuniyetini artırmayı amaçlıyor. Tax free ile %30’u aşan indirim imkanlarıyla alışveriş yapma fırsatı bulan turistler içinse İstanbul iki kat daha cazip bir hal alıyor!

 

Organizasyonun Facebook adresi, Twitter hesabı, veya Web sitesinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, siteye üye olabilir ve gelişmelerle ilgili e-posta sistemine kayıt olabilirsiniz!

 

Ne dersiniz? Hazır mısınız?

 

****************

Are you ready? Istanbul is going to be hosting a Shopping Fest, from 18 March to 26 April, 2011! Organization sounds huge! First of all, we will be shopping late at night! Shops will stay open until 2 am! Prices? Oh, don’t worry, there will be huge discounts (even on new season goods!) during this time.

 

The entertainment will continue for 40 days with street festivals, concerts, shows, games for kids, parties, contests and fashion shows.

 

If you are a shopping addict and still thinking where to go for your Easter holiday, I suppose Istanbul is going to be your best option 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İstanbul Shopping Fest 18 Mart – 26 Nisan 2011 / 18 March – 26 April 2011” üzerine 2 düşünce

 • 13 Mart 2011 tarihinde, saat 20:50
  Kalıcı bağlantı

  iki kez Dubai’dekine katildim, muhtesemdi!Istanbul gibi turizmin ve tekstilin basketi sayilabilecek bir sehire ancak boyle bir etkinlik yakisir!

  Yanıtla
  • 14 Mart 2011 tarihinde, saat 12:56
   Kalıcı bağlantı

   Dubai’dekine annem de gitmişti, çok güzel diyordu, eminim güzeldir, keşke ben de gidebilsem 🙂 İstanbul’dakinden ümitliyim, Fashion Night Out gibi olacaksa güzel ama kalabalık olacaktır 🙂

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir