Konu Dışı: Starbucks 10 Mart 2011 Etkinliği

(Only in Turkish)

Starbucks Türkiye, 40. yılına özel bir kampanya düzenliyor. Aşağıdaki kuponun çıktısını alıp herhangi bir Starbucks’a gidiyorsunuz, Tall boy günün kahvesini bedava alıyorsunuz. Sadece 10 Mart 2011 için geçerli olan bu fırsatı bu karlı ve soğuk günlerde çok iyi gelecek 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Konu Dışı: Starbucks 10 Mart 2011 Etkinliği” üzerine 4 düşünce

 • 10 Mart 2011 tarihinde, saat 06:40
  Kalıcı bağlantı

  Marjo’cum aslinda bana gore China Glaze fiyati normal. Ben bugun Ulta’dan China Glaze’i $6.5+tax fiyatina aldim, Sally Hansen da ayni sekilde burada $8 + tax satiliyor. Turkiye’de 11 tl oldugunu gorunce cok sasirmistim =) Internet siteleri uygun fiyata satis yapiyor. Neden, nasil bilmiyorum ama magaza fiyatlari bu sekilde =) Aslinda uygun gibi gozukuyor ama onlarda da deli gibi kargo parasi veriliyor. (OPI $9.5+tax, Essie $8+tax)

  Yanıtla
  • 10 Mart 2011 tarihinde, saat 10:27
   Kalıcı bağlantı

   Zuzucum tabii ki mağaza fiyatlarını bilemiyorum, ben hep internetten, ebayden vs aldım. Ama Türkiye’de satan kişiler de internet sitesinde satıyor, daha ucuz olması lazım 😛 Ben de Türkiye’de çalışan firmadan almak isterim ama göz göre göre alamam ya, kargosuyla vs’iriyle bana 2/3 fiyata mal oluyor.

   Yanıtla
 • 10 Mart 2011 tarihinde, saat 20:09
  Kalıcı bağlantı

  starbucks a hiç yakıştıramadım. bedava dağıtılan kahve çok kötüydü, bildiğimz 3ü bir arada bile daha iyiyidi yani…!!!

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir