MAC Golden Lariat MSF Mağazalarda!

(MAC News for my Turkish readers: Golden Lariat MSF will finally be on MAC stores tomorrow)

Wonder Woman koleksiyonundan MSF (= Mineralize Skin Finish) almak isteyenlere üzülerek Pink Power gelmeyecek ama Golden Lariat geç de olsa gelecek  demiştik, büyük gün geldi. Golden Lariat MSF’i bugünden itibaren MAC’te bulabileceksiniz. Bu koleksiyonun MSF’i özel, 3 renk içeriyor, 20 gram (normal MSF’lerin tam 2 katı) ve özel koleksiyon ambalajı var! Nasıl durduğuna Ebrushka’nın blogundan bakabilirsiniz, şahane görünüyor. Kaçırılmaması gereken bir ürün 🙂 Fiyatı 85 TL.

 

 

Wonder Woman MSF’leri hakkında detaylı bilgi ister misiniz?

 

MAC Global Makeup Artistry, Başkan Yardımcısı Gordon Espinet, bu koleksiyonu hazırlarken İlkbahar 2011 makyaj trendlerini göz önüne aldıklarını söylüyor. 2011 İlkbahar – Yaz dönemi için MAC’in öngördüğü 4 trend var. Bunlardan bir tanesi de minimum ürün miktarıyla ve yüzde sadece şekil verici ürünlerle taze ve modern bir görünüm yakalamak. Espinet, aynı zamanda koleksiyondaki MSF’lerin şahane olduğunu söylüyor: “MSF’ler pudra gibi davranıyor, cildin yapısıyla bütünleşiyor, kızarıklıkları, renk düzensizliklerini kapatıyor.

 

Bu koleksiyondaki MSF’ler hem mat hem de ışıltılı renkler içeriyor. Espinet, mat kısmı normal pudra veya kontur rengi olarak kullanmamızı ve ışıltılı kısmı aydınlatıcı olarak kullanmamızı öneriyor. “Mat kısmı sadece yanaklara değil gözlere ve çene hattına kontur için de kullanabilirsiniz. MAC 227 numaralı fırça ile açık kısmı yanaklara aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz, 224 numaralı fırça ile mat kısmı göze şekil vermek için kullanabilirsiniz” diyor.

 

Bu arada hatırlatmak isterim, MSF’ler normal sıkıştırılmış pudralardan farklı olarak 24 saat boyunca fırınlanarak kurutulan ürünler. (Sakın yere düşürmeyin, milyon parçaya ayrılır, üzülürsünüz!) MAC MSF’lerini fırınlatma işlemini İtalya’da yaptırıyor. Bu koleksiyon için özel olarak gidip daha büyük tuğla döşemeler hazırlamalarını istemişler 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MAC Golden Lariat MSF Mağazalarda!” üzerine 6 düşünce

 • 24 Mart 2011 tarihinde, saat 12:21
  Kalıcı bağlantı

  ah ah, maalesef renklerini görüp kendisine dokunmuş bulundum, o kadar güzel ki, hiç aklımdan çıkmıyor. şahane bir şey gerçekten.

  Yanıtla
  • 24 Mart 2011 tarihinde, saat 13:11
   Kalıcı bağlantı

   Biz de tanıtımda numune olarak geleni gördük ama o gün alamamıştık, çok güzel bir MSF. Keşke diğer rengi de gelseydi.

   Yanıtla
 • 27 Mart 2011 tarihinde, saat 00:40
  Kalıcı bağlantı

  Marjo, bana fiyat 110 dediler geçen gün sorduğumda, sen 85 lira olduğuna emin misin? ve pink power da gelmedi mi? hiç mi gelmeyecek? :S

  Yanıtla
  • 27 Mart 2011 tarihinde, saat 01:39
   Kalıcı bağlantı

   Evet canım 85 lira, daha 2 gün önce aldım, 110 tl olan 4’lü far paleti olması lazım, belki yanlış anlamıştır sorduğun kişi. Pink Power hiç gelmeyecek maalesef 🙁

   Yanıtla
   • 27 Mart 2011 tarihinde, saat 20:21
    Kalıcı bağlantı

    cevap için çok teşekkür ederim. peki gelmeme sebebi nedir biliyor musun? yani o kadar LE ürettiler ki Türkiyeye kalmadı falan mı? :))
    bu arada blogunu çok severek takip ediyorum, herşey için teşekkürler. 🙂

    Yanıtla
 • Geri bildirim: MAC Pink Power MSF | MarjoOnTheBlog { Moda Makyaj Kozmetik Oje }

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir