Konad Yarışması / YouTube Event From Konad

(English translation is written in the image)

Geçtiğimiz ay Özgürce Pazarlama tarafından Konad yarışması ile ilgili aşağıdaki bilgiler gönderilmişti, ben de yazıyı hazırlayıp “Taslaklar“a atmış, sonra da unutmuşum 🙁 Normalde WordPress’te hazırladığım yazılarımı hep “Zamanlanmış” klasöründe saklarım, hep gözümün önünde durur, nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum 🙁 Neyse ki hala vaktimiz var! Son tarih 31 Mayıs.

 

YouTube Event from Konad

 

Yarışmayı Konadnail.com düzenliyor, Konad kullanan herkes bu yarışmaya katılabilir. Yapmanız gereken tek şey Konad ürünleri kullanarak uygulama göstermeniz veya reklam, kampanya, promosyon çalışmanızı YouTube’a yüklemeniz. Başlığının içinde “Konad” kelimesinin olması lazım. Doğal olarak sadece Konad ürünleri kullanabiliyorsunuz, Fauxnad diskleri (Konad olmayan tüm diğer diskler) geçerli değil.

 

Ödüller:

Birinci: Pro Salon Takımı II (En çok görüntülenen video kazanacak)
İkinci: Klasik Koleksiyonu I (En çok beğenilen video kazanacak)
Üçüncü: A Seti (Çekilişle belirlenecek)

 

Herkese bol şans 🙂

 

****************

Konadnail.com is having a promotion event in YouTube. This event is open to everyone from April 1st to May 31st. All you have to do is to upload a video including yourself performing, advertise, campaign or any kind of video that is related with Konad on YouTube during the promotion period. The video must include any of Konad products and clearly be able to notify the original Konad product. Title must include “Konad”.

 

Prize:

First place (Most View): Pro Salon Kit II

Second place (Most like): Classic Collection I

Third place (Lottery): Set A

PS: No Fauxnad disks are allowed for this event!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir