13-14 Nisan 2011 Sevil İstinye Park’ta Lancome Cilt Analizi

(Turkish only)

Hala randevunuzu almadıysanız, acele edin. Lancome Türkiye, ayağımıza çok güzel bir fırsat getirmiş. Son teknoloji ile üretilen Cilt Analizi Uzmanı Biyometrik Sistem’i 2 gün boyunca (13-14 Nisan) Sevil İstinye Park’ta kullanabileceğiz.

Lancome biyometrik cihazı

 

Lancôme, Cilt Analiz Uzmanı Biometrik Sistem ile bir devrime imza atıyor!

 

20 yılı aşkın süredir, kadınların beklentileriyle her zaman uyum içinde olan Lancôme, 1992 yılında cildin nem ve sıkılığını ölçen ilk analiz cihazı Hydraferm’i yarattı. Sonrasında, 2003’den 2006 yılına kadar uygulanan Diagnos Expert sadece 30 dakikada 6 değişken (cilt yüzeyi, izler, sebum, nem, sıkılık ve kırışıklıklar) üzerinde analiz yapma yeteneğiyle, cilt analiz bilimi sahasına katkıda bulundu.

 

3 patentli bu teknolojik araç, cilt özelliklerinin yüksek çözünürlükte analizini vermek için en fazla 15 dakikada tam 15 klinik değişkeni ölçüyor. Topladığı biometrik bilgileri detaylı hesaplamalar yaparak cildin görünen yaşını ortaya çıkarıyor. Bu sayede, cilt gençliğini koruma ve aynı zamanda güzelliğini arttırma yolunda değerli bilgiler sağlayıp, kişiye özel güzellik çözümleri sunuyor.

 

15 klinik değişkeni 15 dakikadan az sürede ölçen ilk biometrik cilt analiz sistemi nasıl işlem gösterir?

 

Cilt Analiz Uzmanı Biometrik Sistem, biometrik analiz elde etmek için 12 milyon piksel fotoğraf makinesi ile iki farklı yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekerek işleme başlar.

 

Cilt Analiz Uzmanı Biometrik Sistem, kapsamlı bir cilt eşleştirmesi amacıyla, 7 önemli alanı (alın, gözler, yanaklar, dudaklar, çene, boyun ve yüz hatları) belirleyerek yüzü tanımlar. Kendine özgü görüntü çerçeveleri, L’Oréal Araştırma Laboratuarları tarafından yayınlanan Cilt Yaşlanma Atlası’yla otomatik olarak karşılaştırılır. Bu geniş veri bankası, çeşitli etnik kökenlerden kadınların yüz yaşlanma ölçümünü gösteren 2,800 görüntüyü depolamaktadır.

 

Bu şekilde, Cilt Analiz Uzmanı Biometrik Sistem, yüzün aşağıdaki kısımlarını analiz eder: 7 yüz bölgesindeki kırışıklıklar ve ince çizgiler. Yüz hatlarının sarkması. Cilt dokusundaki bozuklukları vurgulayan cildin mikro-yüzeyi. Yağ üretimindeki fazlalıktan doğan parlama veya eksiklikten kaynaklanan kuruluk. Koyu halkaların sebepleri (özellikle damar yapısından veya cilt leke kaynakları) incelenir. Göz altı torbalarının varlığı ve büyüklüğü. Cilt rengi eşitliği, kırmızılık, pigment izlerinin sayısı ve büyüklüğü, aydınlık ve nem kriterlerine göre belirlenen tenin (aydınlık) görünümü!

 

İstinye Park Sevil Tlf: 0212 345 51 77

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

13-14 Nisan 2011 Sevil İstinye Park’ta Lancome Cilt Analizi” üzerine bir düşünce

  • 07 Mayıs 2011 tarihinde, saat 22:44
    Kalıcı bağlantı

    cilt tipimi öğrenip ürünlerinizden faydalanmak istiyorum sanırım cilt analiz tarihini kaçırmışım ben nasıl cilt analizi yaptırabilirim

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir