YSL Rouge Volupte Sheer Candy (Spring 2011)

(Translation will not be added but I can add a summary if requested)

ROUGE VOLUPTÉ SHEER CANDY

YSL‘nin Mayıs’ta Rouge Volupte Sheer Candy serisi ruj çıkaracağına dair söylentiler geliyor ama doğru dürüst bir kaynak gelmiyordu. Sonunda bu İlkbahar 2011 koleksiyonunun detayları açığa çıktı. Sheer Candy koleksiyonu (çok sevdiğim) Volupte Gloss serisinin yerini alacak, Gloss serisinden aklınızda olan varsa Mayıs’ın ortasına kadar vaktiniz var haberiniz olsun 🙂

 

YSL Rouge Volupte Sheer Candy

 

Zaten Rouge Volupte rujları bloglardan duymuşsunuzdur, çok sevilen lüks kalitede rujlar. Sheer Candy serisi de aynı kalitede ve aynı şekilde mango kokulu. Eğer benim gibi hafif renkli, tamamen opak durmayan ve içeriğiyle dudakları nemlendirip bakımını yapan rujlardan hoşlanıyorsanız bu koleksiyonu yaz gelmeden denemenizi öneririm 🙂 Satış fiyatı 79 TL olacak.

 

YSL Rouge Volupte Sheer Candy

Bu koleksiyona ait tam 6 yeni renk çıkıyor;

– No. 1  Coco Givré – Hindistan cevizi
– No. 2  Papaye Gelée –  Papaya
– No. 3  Pamplemousse Glacé –  Greyfurt
– No. 4  Grenade Suave –  Nar
– No. 5  Mûre Exquise –  Böğürtlen
– No. 6  Cerise Savoureuse – Vişne

 

YSL Rouge Volupte Sheer Candy

 

Yves Saint Laurent kadınının olmazsa olmaz silahı, ruju.. Lüksü hissetmek isteyen bayanların çantasından çıkartmayacağı ROUGE VOLUPTÉ SHEER CANDY her zaman dudaklarına ilgi gösterenlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Üstelik şimdi iki kat daha fazla nem ve korumayla gündüz veya gece, her zaman bakımlı ve baştan çıkarıcı gülüşlere sahip olabilirsiniz. Memnuniyet ise kaçınılmaz.

 

Rengin kalbinden gelen bu dudak balsamı mango notalarıyla ağzının tadını bilen bayanlar için ideal.. Meyve şölenini andıran 6 muhteşem tonuyla yazın habercisi. Aynı zamanda kremsi ve yumuşak dokusuyla dudaklarınız göz alıcı bir ışıltıyla giydirilir.

 

İÇERİK:

•İçeriğin %35’i dudak bakımı yapan yenilikçi formülden oluşur.

•Hiyaluronikasit kürecikleri kendinden 1000 kat daha ağır suyu barındırabilir ve epidermisenüfuz eder. Böylece, dudak yüzeyini pürüzsüzleştirir. Dudakları besler ve dolgunlaştırır.

•Nar ve biberiye özleri yaşlanma karşıtı etkili antioksidonlardır.•Rengin ve ince koruyucu zeminin dudaktan çıkmamasını sağlayan parafin içerir.

 

SONUÇ:

•Sekiz saate kadar nemlendirmeye devam eder

.•Uygulamadan sonra dudaklar daha dolgun görünür.

•Daha yumuşak dudaklar elde edilir ve dört haftalık kullanımdan sonra bu daha da yoğun bir şekilde hissedilir.

•Dudaklardaki ince çizgilerde anında azalma görülür.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

YSL Rouge Volupte Sheer Candy (Spring 2011)” üzerine 4 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir