Clinique Super Strawberry Chubby Stick & Drew Barrymore Lips

(Scroll down to read in English)

Clinique, glosslarını ve rujlarını çok sevdiğim bir markayken bununla yetinmeyip lip balm ile rujun mükemmel birleşiminden oluşan bir ürün geliştiriyor ve bir defa daha bu işi ne kadar iyi yaptığını kanıtlıyor! Lüks markayım, lüks kabımı boş satsam bile efsane olur diyen bir marka değil, özellikle Clinique Chubby Stick için konuşmak gerekirse, içeriği çok başarılı bir ürünle karşı karşıyayız.

 

clinique chubby stick super strawberry

 

Ben bu dudak nemlendiricisine evimdeki acil servis ürünü diyorum 🙂 Yaz kış sürekli çatlayan, nemsiz, pütür pütür olmuş dudaklarım var. Birçok dudak bakım ürünü kullandım, bakım kremi kullandığım günlerin sonunda daha da kurumuş, çatlamış, yara olmuş dudaklarımla başbaşa kalıyorum. Bepanten gibi kremleri bile denedim ama sonuç değişmedi. Neyse ki Clinique, Chubby Stick çıkardı, çok da güzel nemlendiriyor dediklerinde inanmak zor oldu. Gel gör ki bütün bu sözlerimi ve daha fazlasını hak eden bir ürün bu.

 

Clinique Super Strawberry Chubby Stick

Bazı günler çatlaklardan konuşmak bile eziyet gibi geliyor bana. O zaman hemen çıkarıp Chubby Stick’i sürüyorum, anında rahatlatıyor, o gergin ve kuru his kalmıyor. Kalem şeklinde olduğu için çantaya atmaya uygun, ayna olmadan bile rahatça uygulanabiliyor. (Fotoğraf kalitesi… biliyorum)

 

 

Bir de o kadar güzel duruyor ki.. Drew Barrymore da Clinique mi kullandı bilemem ama ben bu Super Strawberry rengini fotoğraftaki renge çok benzetiyorum. Her şeyiyle çok seviyorum, normalden fazla çatlaksa dudaklarınız özellikle öneriyorum. Fiyatı 45 TL civarı.

 

**************

Clinique does a great job in its lip products’ line. I used Clinique lipglosses and lipsticks so far and I loved them both equally. I believe that some luxury brands have a tendency to give you a luxurious case and a so-so product inside. And you try to convince yourself that it worths the price tag 😛 But no, Clinique is not one of them.

 

I call this product my “ER at home”. Whenever I have extremely chappy lips and feel like I can’t even smile, I take Chubby Stick out of my purse and apply. It gives an immediate relief, such a relief that I can’t describe, you have to see it yourself. If, in the past, I used a lip balm to my cracked and scarred lips, they would get worse in a few hours. This Chubby Lipstick is like it is made for people with extremely dry lips, like me.

 

Super Strawberry is my favourite color. I don’t know what Drew used in this photo but to me, Super Strawberry looks just like this. I recommend this product with all my heart, for everyone suffering from cracking and scarring (even bleeding) lips.

 

Bu ürün denemem için Clinique Türkiye tarafından gönderilmiştir.
Ürün tanıtım, yorum ve açıklık politikası için buraya göz atabilirsiniz!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Clinique Super Strawberry Chubby Stick & Drew Barrymore Lips” üzerine 4 düşünce

 • 09 Haziran 2011 tarihinde, saat 22:52
  Kalıcı bağlantı

  ben de aldığım ilk günden beri çok severek kullanıyorum, diğer rujlarım lip glosslarım çoktan unutuldular, yaz kış chubby stick ;))

  Yanıtla
 • 09 Haziran 2011 tarihinde, saat 22:57
  Kalıcı bağlantı

  Yaz kis surekli catlayan, nemsiz dudaklar deyince benimkilerden bahsediyoruz sandim:) Bende de sayisiz lipbalm var, surekli lipbalm surerek yasiyorum. Bunlari denedim gercekten cok guzeller, henuz satin almadim ama yakindir:)

  Yanıtla
 • 12 Haziran 2011 tarihinde, saat 14:33
  Kalıcı bağlantı

  fiyatı biraz yüksek ama kalıcılığı çok başarılı gerçekten. sürmesi de rahat, kırmızı ruj gibi dertli değil.

  Yanıtla
 • 13 Haziran 2011 tarihinde, saat 15:15
  Kalıcı bağlantı

  Drew Barrymore´u cok begenirim ve Chubby Stick´in rengide cok güzel duruyor gercekten, her gün kullanabilen bir renk, cok hos : )

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir