Johnson’s baby ile Annelik 24 Saat

(Turkish only, Johnson’s baby contest)

Annelik 24 Saat…

Johnson’s Baby  Anne ve Bebeklerin En Özel Anlarını Paylaşıyor

Tüm dünyada anneler ve sağlık profesyonellerinin, hem bebekleri hem de kendileri için en çok güvendikleri yeni doğan ve bebek bakım markası Johnson’s baby,  facebook’ta düzenlediği “Annelik 24 saat” projesi ile bebekler ve anneler arasındaki en özel anlara tanıklık ediyor.

Johnson’s baby’nin www.facebook.com/johnsonsbabyturkiye sayfasına bebekleri ile geçirdikleri 24 saat içindeki 1 anın fotografını paylaşan anneler, 1 Haziran – 13 Temmuz arası devam edecek olan yarışamanın sonunda bebekleriyle beraber anne bebek dergilerinde yıldız olma ve 1 senelik Johnson’s baby ürünlerinden oluşan hediye paketi kazanma şansı yakalıyor.

Altı hafta sürecek Johnson’s baby “Annelik 24 Saat” projesinde, www.facebook.com/johnsonsbabyturkiye sayfasına resimlerini ekleyen anneler her hafta kazanıyor. Yarışmaya katılan ve oy veren anneler arasında yapılacak çekilişle her hafta 3 anne, Johnson’s baby ürünlerinden oluşan sürpriz hediye paketleri kazanacak.

100 yılı aşkın süredir bebek bakım sektörünün önde gelen markası olan  Johnson’s baby, bebek ve yetişkinlerin ciltelerine uygun yüksek kalite ürünler geliştirerek, tüm dünyada annelerin güvenle kullandığı ve çocuk doktorlarının önerdiği bebek bakım markasıdır.

Daha fazla bilgi için: www.facebook.com/johnsonsbabyturkiye

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir