AVON Color Trend Pencil Play Turquoise Göz Kalemi

(Scroll down to read this in English)

Ucuz ve güzel bir uçuk mavi kalem ararken katalogda AVON Color Trend Turquoise kalemi görmüş ve hemen sipariş vermiştim. Açıkçası pek bir şey beklemediğim bu kalemden çoOOOook memnun kaldım. Akma, erime, dağılma yapmıyor. Yumuşak ve çok rahat sürülüyor. Göz kapağını ve göz içini çizmiyor.

 

AVON Color Trend Pencil Play Turquoise

 

Gerçekten iyi iş çıkarmışsın AVON! Şimdi diğer renklerini de listeme aldım. Özellikle kahvesinden ümitliyim, bakalım nasıl çıkacak 🙂 Fiyatı 10,40 TL ama sürekli indirim oluyor, %50 indirimi bulursanız kaçırmayın!

 

AVON Color Trend Pencil Play Turquoise 2

 

Yaz Makyajı yazımda da bu kalemi kullanmıştım! 🙂

 

*****************

I bought AVON Color Trend Pencil Play in Turquoise while searching for the perfect light blue pencil liner. I wasn’t expecting this to be any good, but I’m seriously surprised by the quality. This pencil liner is creamy and doesn’t drag or hurt the skin. My eyelids are oily and eyeliner pencils always smudge and bleed. This one stays put! It never transfers, never smudges, never bleeds for hours! I will most certainly purchase one in every color!

 

Wanna see this pencil in action? Click here! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AVON Color Trend Pencil Play Turquoise Göz Kalemi” üzerine 2 düşünce

 • 29 Temmuz 2011 tarihinde, saat 19:46
  Kalıcı bağlantı

  Göz alıcı bir rengi var 🙂 bu ürünü katalogda görmüştüm ancak katalogdaki renkler ve asılları her zaman uyuşmadığı için almaya cesaret edememiştm.. grçktn çok güzel. iyi günlerde kullan :))

  Yanıtla
  • 30 Temmuz 2011 tarihinde, saat 14:07
   Kalıcı bağlantı

   Çok teşekkür ederim 🙂 Evet çok göz alıcı, değişik ama ağır ve abartı değil. Katalogdaki renge benziyor bence, yine de ben de farklı çıksa şaşırmazdım, Avon katalog çok yanıltıcı olabiliyor. Şimdi diğer renklerini merak ediyorum, kahvesi ve siyahı yabancı sitelerde çok beğenilmiş, akmıyor diyorlar.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir