AVON Meme Kanseriyle Mücadele Fonu – Ayna / AVON Breast Cancer Crusade – Compact Mirror

(Scroll down to read this in English)

Sosyal yardımlaşma fonlarına, bilimsel araştırmalara ve bilinçlendirme projelerine destek veren firmaları çok seviyorum. Hangi firma olursa olsun mutlaka ürünlerinden alıp destek vermeye çalışıyorum. AVON’un pembe fiyonk serisinden de mümkün olduğunca almaya çalışıyorum. En son geçenlerde çıkardıkları kalp şeklindeki aynadan aldım.

 

 

Bir yüzü normal diğeri büyüten türden. Üst yüzeyi parmak izi tutsa da (en sevmediğim şey) kullanışlı bir ürün, sonuçta ayna bu, çantada bulunsun, lazım olur 🙂 Bu ürün serisi indirime girmiyor, kataloglarda 4.90 TL.

 

 

********************

I love it when a company donates some of its profits to awareness and education programs. I always purchase fundraising products. AVON has a series of pink ribbon fundraising products, that support breast cancer awareness programs. Of course I bought it. If you also plan to make an AVON purchase, consider adding a product from pink ribbon series, trust me, it makes you feel better.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AVON Meme Kanseriyle Mücadele Fonu – Ayna / AVON Breast Cancer Crusade – Compact Mirror” üzerine 8 düşünce

 • 06 Temmuz 2011 tarihinde, saat 19:38
  Kalıcı bağlantı

  Fakat ne yazık ki bu tür kozmetik firmaları hem meme kanseri ile mücadele fonu oluşturuyorlar hem de ürünlerinin içinde paraben kullanmaya devam ediyorlar.

  Yanıtla
  • 07 Temmuz 2011 tarihinde, saat 10:58
   Kalıcı bağlantı

   Hmm paraben konusunda birkaç defa yazdım, yapılan çalışmalarda paraben kansere neden olur gibi bir sonuç çıkmamış. FDA da paraben kullanımını kansere neden olur diye yasaklamıyor. Daha fazla araştırma yapılması lazım sanırım, eğer kesin kanıtlanırsa hiçbir marka ısrarla paraben kullanmaz hatta halkın gözüne girmek için parabeni çıkardık diye kampanyalar yaparlar 🙂 Bir çeşit satış politikası onlar için; eğer bir maddenin zararlı olma potansiyeli varsa kullanmamayı kullanmaya tercih ederler. 🙂

   Yanıtla
 • 07 Temmuz 2011 tarihinde, saat 00:02
  Kalıcı bağlantı

  hahaha ay inanmıyorum kaç gündür böyle bir yazı hazırladım.ürünün fotosunu bilgisayara yüklemeye üşendiğim için kaldı:p
  senden aldığım gazla artık yayınlamalıyım.
  bu konudaki hassasiyetin için teşekkür ederim
  sevgiler

  Yanıtla
  • 07 Temmuz 2011 tarihinde, saat 10:54
   Kalıcı bağlantı

   Ciddi misin! Hahaha kalp kalbe karşıymış demek 🙂 Ben de geçenlerde 80 küsür fotoğraf çektim bloga koymak için, yavaş yavaş ekliyim diyordum, şansa bu yazıyı seçtim 🙂 Hemen yayınla sen de 🙂 Ben de sana çoook teşekkür ederim 🙂

   Yanıtla
 • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 19:59
  Kalıcı bağlantı

  aynanın kılıfı nasıl katologda kılıf eşliğinde yazıyor

  Yanıtla
  • 22 Ağustos 2012 tarihinde, saat 09:28
   Kalıcı bağlantı

   Çok düşündüm ama anımsamıyorum, kılıfla kullanmayacağım için gelir gelmez attım sanırım 🙁

   Yanıtla
 • 28 Ağustos 2012 tarihinde, saat 12:03
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba blogunuzu çok beğendim, çok emek vermişsiniz, ellerinize sağlık.
  Ben İstanbul’dan Avon satış temsilcisi ve takım öncüsüyüm. Eğer siz (ya da sizi takip edenler) temsilci veya takım öncüsü olmak isterseniz yardımcı olurum. 🙂

  Yanıtla
 • 24 Aralık 2013 tarihinde, saat 17:07
  Kalıcı bağlantı

  Ben 1998’den bu yana Avon satıyorum. Avon’un meme kanseriyle mücadele satışlarında sunduğu aynadan çok sattım. Uzun süredir kataloglarda yer almıyor. Avon’a çok yazdım. Müşterilerim özellikle o aynayı istiyor. Bay olsun bayan olsun birilerine hediye etmek amaçlı almak istiyorlar. Fakat Avon Yetkilileri benim bu yazılarımı ciddiye almadılar. Özellikle size yazıyorum. Bu aynaya sahip olabilmek için ne yapmalıyım. Belki saçma buluyorsunuz bu yazdıklarımı ama fazla ısrar olunca bende size yazmaya karar verdim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir