Flormar Terracota Powder No 25

(Scroll down to read this in English)

Flormar Terracota Pudra No. 25, MAC MSF’lere benzeyen, damarlı, fırınlanmış, ışıltılı ve mercan-altın rengi çok sevdiğim bir allık. Ayrıca 9 gram, senelerce kullanılır 🙂 Yalnız almak isteyenlere bir uyarım var, almadan önce kutusunu açıp içine bakın. Her damarlı pudrada olduğu gibi, damarlanma miktarına göre verdiği renk farklı oluyor.

 

Flormar Terracota Pudra No 25

 

Benim standda denediğim tester daha bronzdu örneğin, aldığım daha altın tonlu duruyor. Renk vermesi çok iyi, kabı ve içindeki aynası gayet sağlam duruyor. Ben aldığım sırada indirimliydi, indirimsiz hali sanırım 25 TL civarı. Işıltılı allık seviyorsanız bu allığı da seveceğinizi tahmin ediyorum. Ayrıca far olarak da kullanıyorum bu allığı ben, harika bir göz kapağı rengi oluyor! Günün sonuna doğru rengi soluklaşıyor ama yaz sıcağında normal bence.

 

Flormar Terracota Allık No 25

 

***************

Flormar Terracota Powder No. 25 is my new favourite blush! It has this gorgeous shimmery coral-golden color which I adore! I also use this powder as an eyeshadow with a black liquid eyeliner, just because I love golden colors on my face 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir