Jimmy Choo, İlk Erkek Ayakkabı Koleksiyonunu Tanıttı! / Jimmy Choo Unveils His First Men’s Shoes Collection!

(Scroll down to read in English)
Moda dünyasında kadınlar için tasarladığı ayakkabılarla ün kazanan İngiliz markası Jimmy Choo, ilk erkek ayakkabı koleksiyonunu, web sitesinde modaseverlerle buluşturdu. Dileyenlerin site üzerinden ön sipariş verebildiği erkek koleksiyonu, 6 Temmuz’da dünyada sadece 50 mağazada satışa girdi. İstanbul’da ise aynı tarihte, Jimmy Choo İstinyePark Butik’te müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Jimmy Choo Mens Shoes 1

Jimmy Choo 2011 Sonbahar-Kış erkek koleksiyonu, özgün çizgileriyle ayakkabı tutkunlarına farklı bir hava katıyor. Koleksiyonun dikkat çeken şal deseni ayakkabıları erkeklere eğlenceli bir silüet kazandırırken, baskılı desenli ve parlak deriler, botlar ve spor ayakkabılar, Jimmy Choo erkeğini daha da özgün yapıyor. Koleksiyon; siyah ve kahveden oluşan renk paletini, parlak renklerin yanı sıra konyak, toprak ve turkuvaz tonlarındaki kumaş detaylarıyla zenginleştiriyor. Modern İngiliz stiliyle İtalyan sanatının estetiğini buluşturan Jimmy Choo’nun kurucusu ve şirketin CEO’su Tamara Melon, koleksiyonu “Sanatçı veya yatırımcı, Jimmy Choo erkeği özgüvenli ve stil sahibidir.” sözleriyle tanımlıyor.
Jimmy Choo erkek ayakkabı koleksiyonunu incelemek isteyenler, www.jimmychoo.com adresine tıklayarak, Milano’daki “showroom”u sanal ortamda gezme şansını elde ediyor. Beğendiği modelleri satın almak isteyenler ise sitede bulunan “satın al” butonuyla ön sipariş verebiliyor. Böylece ziyaretçiler, tüm dünyada aynı gün satışa sunulacak modellere ilk günden sahip olma imkanını elde ediyor. Jimmy Choo erkek ayakkabı koleksiyonunda yer alan modeller 40.5 ile 44.5 numaraları arasında satışa sunulurken, fiyatları da 1.375 TL ile 2.225 TL arasında değişiyor.
*****************
Jimmy Choo launched his first men’s shoes collection in his website. The collection has basics and is more “average” and “manly” than what was expected from Jimmy Choo. Less showy and more masculine when I consider JC but what do I know, right? 🙂
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jimmy Choo, İlk Erkek Ayakkabı Koleksiyonunu Tanıttı! / Jimmy Choo Unveils His First Men’s Shoes Collection!” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir