Kate Middleton’ın Parfümü / Kate Middleton’s Perfume

(Scroll down to read this in English)

Kate Middleton‘ın düğününde kullandığı parfümün Illuminum marka White Gardenia Petals olarak açıklanmasıyla birlikte hafif, çiçek kokulu White Gardenia Petals parfümü bir anda dünyada talep rekorları kırmış ve 50 ml şişenin stokları tükenmiş. Aslında ünlülerin tercih ettiği, hatta 2009 yılında Michelle Obama’nın da kullandığı parfümün bu kadar ilgi görmesi, (Çok bilinen ve pahalı markalar yerine daha ucuz ve bilinmeyen markalara ilgisi olan Kate Middleton’ın giydiği her kıyafet ve ayakkabının satış rekorları kırdığı düşünülürse), çok da şaşırtıcı değil.

 

illuminum-white-gardenia-petals

 

Bakalım Kate Middleton sayesinde çok bilinmeyen başka hangi markaları tanıyacağız?

 

***************

Kate Middleton wore White Gardenia Petals perfume by Illuminum on her wedding day. It is not surprising that light floral scented perfume was sold out immediately. Whatever Kate Middleton chooses to wear, is sold out quickly. Having an elegant and sophisticated fashion style, she is the focus of attention all around the world.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kate Middleton’ın Parfümü / Kate Middleton’s Perfume” üzerine 2 düşünce

  • 19 Temmuz 2011 tarihinde, saat 13:52
    Kalıcı bağlantı

    vay be 🙂 bende bir kıyafetinin anında stoklarda tükendiğini görmüştüm 🙂 ben markaların yerinde olsam kapısında yatardım kadının satış gücü inanılmaz 🙂

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir