Kipling Yaz Koleksiyonunda Şıklık ve Fonksiyonellik Bir Arada!

(Turkish Only; Kipling Summer Collection Press Release)

Her tasarımı ve her koleksiyonuyla dünya çanta modasında adından söz ettiren Kipling, yeni yıla da muhteşem bir giriş yapıyor. Farklı tarzı, kalitesi ve şıklığa getirdiği yorumlarla tüm dünyada milyonlarca hayran kitlesi oluşturan marka, 2011 için koleksiyonlarına eklediği yepyeni modellerle yine iddialı. Gorilla Girlz, Basic, City, Sport Intense, New Horizons gibi beğenilen koleksiyonlar, çok daha fazla alternatifle yeni yılda şıklığı her zaman yanında taşımak isteyenlerle olacak.

 

bibai_fish skin 272TL
Bibai fish skin çanta 272TL

 

Her tasarımına eşlik eden sevimli maymun figürleriyle sınırsız hayal gücünün sembolü haline gelen Kipling, 2011 modellerini mağazalarında satışa sundu. Kipling, klasik çanta modellerinden sıkılanlar için son derece eğlenceli, dinamik, renkli ve sıra dışı tasarımlarla çanta modasına yeni yılda da renk katmayı amaçlıyor. Gorilla Girlz, Basic, City, Sport Intense, New Horizons koleksiyonlarını, eklediği yeni modellerle geliştiren marka, sevenlerine artık çok daha fazla alternatif sunuyor. Ayrıca her koleksiyonun içinde kol ve el çantalarının yanı sıra seyahat çantası, iş çantası, laptop çantası, makyaj çantası, sırt çantası, bavul, cüzdan çeşitleri ve anahtarlık gibi aksesuarlar da bulunuyor.

 

sumida_jazzy green 272TL
Sumida jazzy green çanta 272TL

 

Kullanım konforu ve fonksiyonellik tüm modellerde olduğu gibi 2011 tasarımlarının da ortak özelliği olarak öne çıkıyor. Cep telefonu, makyaj malzemesi, defter, kalem hatta kredi kartı gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz ekstra gözler ve bölmeler yine büyük rahatlık sağlıyor. Su geçirmeyen, yıkanabilen ve kir tutmayan malzemeden üretilen Kipling’ler, çok uzun süre şıklığını koruyor.

 

walu L IF scooba 245TL
Walu L IF scooba çanta 245TL

 

Kipling’in 2011 tasarımları İstanbul Carrefour Kozyatağı ve Capitol AVM Altunizade’deki mağazalarında, Boyner Şaşkınbakkal, Boyner İstinye Park, Ankara Kentpark AVM Triplite, Bodrum Oasis Dexter ve Kuşadası Egeport’taki mağazalarında!

 

Ayrıca internette de Kipling’den kopmak istemeyenler için Kipling Türkiye Facebook sayfası hazırlamış, sürekli etkinliklerin de düzenlendiği bu sayfayı çok seveceksiniz 🙂

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kipling Yaz Koleksiyonunda Şıklık ve Fonksiyonellik Bir Arada!” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir