MAC Fırça Temizleyici / MAC Brush Cleanser (Bitti/Used Up)

(Scroll down to read this in English)

Acil durumlar ve göz makyajı fırçaları için çok sevdiğim MAC Brush Cleanser fırça temizleyicim bitti. Yenisini alma zamanı geldi de geçiyor.

 

MAC Brush Cleanser

 

Ben bu temizleyiciyi 1:1 oranda suyla karıştırarak kullanıyorum. Nereden ve kimden duyduğumu hatırlamıyorum, yıllar önce ilk aldığımda aklımda böyle kalmış. Böyle daha çabuk çıkarıyor gibi geliyor bana. Neyse… Özellikle çok sayıda fırçanız yoksa ve her kullanımdan sonra yıkamak ve kurutmayla uğraşmak zor geliyorsa, öneririm. Brush Cleanser ile hem fırçanızı kısa sürede temizler ve kurutur hem kıllarının yumuşacık olmasını sağlar hem de mikroplarından arındırırsınız.

 

Not: Brush Cleanser kullandıktan sonra fırçanızı suyla durulamanıza gerek yok, özellikle peçeteye döküp temizlediyseniz.

 

****************

MAC Brush Cleanser is very easy to use; just pour some on a paper towel and gently wipe your brush. I think it works best with eye makeup brushes, when you need use the same brush more than once, it dries really fast and helps to keep your brushes soft. For face brushes, I pour some into a little cup, add water (with a ratio of 1:1) and put my brushes in it. I usually make a cup for each individual brush but if they are not that dirty, I clean 2 or 3 at the same time. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir