MAC Kinda Sexy Ruj

(Scroll down to read this in English)

MAC Subculture dudak kalemine bayılıyorum. Onunla aynı renkte bir ruj ararken buldum MAC Kinda Sexy‘i. Renk şahane ama yapısı mat…  Ve ben, aşırı çatlak ve kuru dudaklarımla bu mat rujun birleşiminden korkuyorum. Ama diğer yandan rengine bayılıyorum. (Renk de herkeste pembe ama bende coral.. Zaten psikopat dudaklarımda bir rujun da rengi normal dursa şaşıracağım!) Gamze Saraçoğlu bile IFW defilesinde bu ruju seçmişti.. Ne dersiniz, siz olsanız alır mıydınız?

 

MAC Kinda Sexy

 

Fiyatı 43 TL.

Not: QuiteCutiePie, yorumunu bekliyorum 😛

*************

 Since I adore my MAC Subculture lip pencil, I wanted to buy a lipstick with similar color for ever. Last time I was there, my MAC store recommended MAC Kinda Sexy lipstick, I tried and loved the color, although it looks more coral than pink on me. The problem is this lipstick is a matte and I know it will dry out my super dry lips. Should I still buy it or pass it? 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MAC Kinda Sexy Ruj” üzerine 7 düşünce

 • 28 Temmuz 2011 tarihinde, saat 10:05
  Kalıcı bağlantı

  Bana Fabulous Felines eventinde (bir türlü Türkçeleştiremedim)sürmüşlerdi. Üzerinede yine pembe bir lipglass sürmüşlerdi bayıla bayıla aldım yaz kış sürüyorum. Bende daha pembe duruyor.

  Yanıtla
  • 28 Temmuz 2011 tarihinde, saat 10:15
   Kalıcı bağlantı

   Öyle mii? Kısacası al diyorsun :)) Evet ya herkeste pembe, elimin üzerinde de pembe, dudaklarımda böyle benim 🙁 Bazen bende MAC rujların rengi değişik duruyor. Örneğin Viva Glam Cyndi ruj 🙁 Peki dudaklarını çok kurutuyor mu?

   Yanıtla
   • 03 Ağustos 2011 tarihinde, saat 14:40
    Kalıcı bağlantı

    Ay ben cevap yazdığımı sanıyordum 🙂 dudaklarımı oyle cok kurutmuyor. Ama ben sık sık ruj yenilerim. Yenilemeden oncede bir kip balm sürerim kesinlikle. Birde smokey makyajlarda inanılmaz guzel duruyor, ozellikle mavi lacivert göz makyajiyla. Al bence:)

    Yanıtla
 • 28 Temmuz 2011 tarihinde, saat 11:41
  Kalıcı bağlantı

  Marjocum öpücükler 🙂
  Biliyorsun bu ve Hug Me favori nude rujlarımdan. Sende de aynı bendeki gibi coralv tonlu durmuş ama laf aramızda ben böyle daha çok seviyorum pembe tonlu nude rujlarım çok var 🙂

  Yanıtla
 • 28 Temmuz 2011 tarihinde, saat 12:02
  Kalıcı bağlantı

  bende bu ruja bayıla bayıla almıştım benimde dudaklarım pembe-kırmızı olduğu için bu ruj çok güzel kapattı rengini. diğer nude rujlar ya kapatmıyor ya ölü gibi gösteriyor. ben altına nemlendirici sürüp öyle kullanıyorum. hatta bende hedonist queen’in postunda görüp almıştm 🙂

  Yanıtla
 • 28 Temmuz 2011 tarihinde, saat 13:45
  Kalıcı bağlantı

  ya bu çok güzel bir renk, ne zamandır almayı düşünüyorum ama çoğu nude ruj gibi beni soluk gösterirse diye çekiniyorum 🙁 Ama bu ruj sanki o kadar açık bir renk değil demi?
  Bir de senin dudakların da oldukça pigmentli diye hatırlıyorum ben Marjo’cum ama yine de baya güzel renk vermiş…

  Yanıtla
 • 29 Temmuz 2011 tarihinde, saat 12:17
  Kalıcı bağlantı

  Bence alma çünkü sonradan sevmiyosun, çamur gibi oldu diyosun:PP :)))
  Bu arada hani nerde one of a kind fotosu :))?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir