MAC Kirpik Serumu Prep + Prime Future Length Lash Serum

(English: Who will buy MAC’s lash serum?)

Kirpik uzatıcı serumlar meşhur olur da MAC eksik kalır mı? Tüm dünyada BB Kremin popülerliğini fırsat bilip cilt bakımı serisine bir adet BB Krem ekleyen MAC’ten bir atak da Prep+Prime Future Length Lash Serum ürünü ile kirpik uzatıcı serum sektöründe geliyor. Bakalım bundan sonra hangi popüler ürünün MAC versiyonu çıkacak?

 

MAC Lash Serum

 

Bugüne kadar hep orijinal olup taklitleri üretilen markadan ticari şaşırtıcı hamleler… Pekii almayı düşünenler?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

MAC Kirpik Serumu Prep + Prime Future Length Lash Serum” üzerine 9 düşünce

 • 13 Temmuz 2011 tarihinde, saat 18:15
  Kalıcı bağlantı

  aslında bir adet lash serumlarda almayı düşüniyorum ama hangisinden daha karar veremedim senin önerebiliceğin bir serum varmı?

  Yanıtla
  • 13 Temmuz 2011 tarihinde, saat 18:20
   Kalıcı bağlantı

   Evet, Lumigan.. Zira aslında Lumigan’ın içeriğindeki etkin maddenin yan etkisinin kirpik uzatma olduğu anlaşılıyor ve bu maddeyi kullanarak daha pahalı kirpik uzatma serumları üretiyorlar. Tek farkları eyeliner ucu şeklinde uçlarının olması. Zewzeq’in yazılarına bakabilirsin: http://www.lensmakyaj.com/2010/10/lumigan-sonuc.html

   Ben de kullanmış ve çok memnun kalmıştım, taa ki bir gün bir göz enfeksiyonu nedeniyle bırakana kadar 🙁 Yanlış anlaşılmasın göz enfeksiyonu bu ürünle alakalı değil, Mısır’da başıma geldi, sanırım oranın pisliğinden 🙁

   Yanıtla
   • 13 Temmuz 2011 tarihinde, saat 21:45
    Kalıcı bağlantı

    Ya aslında ben o lumiganı duydum netekim bir ilaç göz tansiyonu için yanlış hatırlamıyorsam ve gözlerde renk değişikliği hatta göz kenarlarda kıllanmı bile yapıyormuş yani biraz korkuyorum onu kullanmayı. Bugünlerde loreal bir serum çıkartı fena değil diyorlar alıp denemek lazım;)

    Yanıtla
  • 06 Eylül 2011 tarihinde, saat 16:50
   Kalıcı bağlantı

   nerden aldın bu fiyata acaba?
   birkaç siteye baktım ama bu fiyata rastlamadım…

   Yanıtla
 • 01 Kasım 2012 tarihinde, saat 01:22
  Kalıcı bağlantı

  Arkadaslar bende kirpik serumu almayi dusunuyorum ancak hangisini alacagimi bilemiyorum bi ara surekli reklamlarda cikan bi markanin kirpik uzatici serumu 250 milyondu mavala double lash’in bu kadar ucuz bi fiyatta olmasi acaba kalitesiz mi diye dusunudur du beni.. Mac nasil hic bir fikrim yok bana yardimci olur musunuz?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir