Mila Kunis: New York City Premiere of Friends with Benefits

(Scroll down to read this in English)

Mila Kunis makyajını her zaman başarılı bulduğum ünlülerin başında geliyor. Tabii ki bunda çalıştığı Lancome makyaj uzmanı Tracey Levy‘nin payı büyük. Hatırlarsanız Golden Globe 2011 ödül törenindeki makyajında da Tracey Levy imzası vardı.

 

Mila Kunis

 

Mila Kunis, Justin Timberlake ile başrolünü oynadıkları Friends with Benefits filminin New York Galası’nda kırmızı Lanvin elbisesiyle ve Lancome makyajıyla harika görünüyor! Tracey Levy, “modern Sophie Loren” tarzı dumanlı göz makyajı yaptığını söylüyor. Üst ve alt göz hattı boyunca ışıltılı çikolata kahvesi bir kalem kullanmış ve kalemi iyice dağıtmış. Göz içine siyah kalem kullanıp bol bol siyah maskara sürmüş. Tüm yüze bronzer ile kontur yapmış. Yaza son derece uyumlu bu makyaj o kadar güzel ki günlük de gece de kullanılabilir!

 

****************

Mina Kunis looks gorgeous in her Lanvin dress in New York City premiere of Friends with Benefits. Her makeup was perfect as usual and was created by Lancome makeup artist Tracey Levy (she also did her Golden Globe 2011 makeup)

 

Tacey Levy used a shimmery chocolate brown liner and smudged the liner. She applied black mascara and black liners to her waterline. She also used bronzer. This look is perfect for both day time and evening.

 

Image Source: Google search
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Mila Kunis: New York City Premiere of Friends with Benefits” üzerine 2 düşünce

 • 22 Temmuz 2011 tarihinde, saat 11:15
  Kalıcı bağlantı

  bu kadini begenirim ama makyajlarina hic dikkat etmemistim gercekten harika gorunuyor.

  Yanıtla
 • 22 Temmuz 2011 tarihinde, saat 22:10
  Kalıcı bağlantı

  kusursuz görünüyor, yaza uygun bir ten rengi, müthiş bir göz makyajı ve hafif boyalı dudaklar. Kırmızı elbiseyle birleşince nefis olmuş.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir