Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi Türkiye’de!

(Turkish Only; Neutrogena Pink Grapefruit Line, Press Release)

Neutrogena Pembe Greyfurt serisi Türkiye’ye geleli aslında birkaç hafta oldu. Ben de yüz peelingini çok severek kullanıyorum. Önce basın bülteni; benim yorumlarım bir sonraki yazıda 🙂

 

 

Sivilce ve Siyah Noktalarla Savaşınız Hiç Bu Kadar Güzel Kokmamıştı!

Dermatologların önerdiği cilt bakım ürünleri markası Neutrogena, sivilce ve siyah noktalarla, içerdiği pembe greyfurt özleri ve patentli MicroClear teknolojisi ile etkin bir şekilde savaşan ve eşsiz kokusu ile duyuları harekete geçiren yeni cilt temizlik ürünleri “Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi”ni Türk tüketicisiyle buluşturuyor.


Johnson & Johnson Türkiye Tüketim Grubu Cilt Bakım Kategorisi Ürün Müdürü Deniz Gürler Araştırmalarımızda, problemli cilde sahip olan tüketicilerin, bu problemlere karşı geliştirilmiş olan medikal ürünlerin her gün kullanıma uygun olmadığını düşündüklerini gördük. Üstelik de bu ürünlerin ilaç gibi koktuğunu belirtiyorlardı.  Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar sonucunda, Neutrogena’nın cilt problemlerini çözme konusundaki bilgi birikimi ve güvenilirliği ile pembe greyfurt meyvesinin her gün kullanmaya teşvik eden eşsiz kokusunu birleştirdik. Bu bağlamda Pembe Greyfurt Temizleme Serisi, Türkiye pazarında, iyileştirici özelliği olan ürünlerin sivilce ve siyah noktaları giderici etkisi ile kozmetik ürünlerin kokusunu tek bir üründe birleştiren ilk temizlik ürünleri. Dünya çapında pazarlarda elde ettiği başarıyı Türkiye’de de yakalayacağına şüphemiz yok dedi.

 

Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi, problemli ciltler için geliştirilmiş, Yüz Temizleme Jeli ve Günlük Peeling Jel’den oluşuyor.

Neutrogena’nın patentli MicroClear teknolojisi, sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesini ve böylece sivilce oluşumunun hızla azalmasını sağlıyor. Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli, içerdiği salisilik asit sayesinde cilde derinlemesine nüfuz ederek siyah nokta oluşumunun azalmasına yardımcı oluyor. Pembe Greyfurt Serisi ürünleri canlandırıcı formülleriyle cildi kurutmadan temizlerken, içerdiği pembe greyfurt aroması ile de duyuları harekete geçirerek cilde ferah bir his kazandırıyor.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Neutrogena Pembe Greyfurt Serisi Türkiye’de!” üzerine 10 düşünce

 • 04 Temmuz 2011 tarihinde, saat 14:54
  Kalıcı bağlantı

  Canım ben de bu seriyi kullanmaya başladım gerçekten kokusu süper ve yıkadıktan sonra yüzümü çok ferah yapıyo şahsen ben çok beğendim:)

  Yanıtla
 • 16 Aralık 2011 tarihinde, saat 18:13
  Kalıcı bağlantı

  bende aldım ben sıyah lekeler ıcın almıstım ama faydasını goremedım bı tek temızlıyo

  Yanıtla
  • 30 Aralık 2011 tarihinde, saat 14:36
   Kalıcı bağlantı

   Arkasından iyi bir tonik kullanmak gerekiyor, temizlenen gözenekler sıkılaşsın ve tekrar dolmasın diye 🙂

   Yanıtla
 • 30 Aralık 2011 tarihinde, saat 14:35
  Kalıcı bağlantı

  ben de bu ürünü deneme amaçlı yeni aldım daha önce neutrogena kullanmıştım zaten..yalnız birşey sormak istiyorum yüzümüze önce scrub ile temizleyip sonra mı jel ile yıkamalayız? gerçi zaten scrub yapınca çok temiz oluyor cilt ama? ya da sabah birini akşam birini mi yapmalıyız? daha önc scrub pek kullanmadığım için nasıl kullanacağımı bilemiyorum help pleaseee :)))

  Yanıtla
  • 30 Aralık 2011 tarihinde, saat 14:38
   Kalıcı bağlantı

   Ben gerek görmedim tekrar jel ile yıkamaya. Dediğin gibi zaten temiz oluyor. Ben sabahları bu scrub’ı akşamları da daha hafif bir yıkama jelini kullandım, dediğin gibi. Sürekli scrub ile peeling de çok iyi olmaz bence, sabah akşam kullanmamak lazım. Kullandıktan sonra toniklemeyi ihmal etme, temizlenen gözenekler eğer tonikle sıkılaştırılmazsa tekrar tekrar dolar, hiçbir anlamı kalmaz 🙂

   Yanıtla
 • 22 Ağustos 2012 tarihinde, saat 01:30
  Kalıcı bağlantı

  bu ürünü asla tavsiye etmiyorum. Kendim almıştım dikkatsizliğim içinde metil paraben varmış ki bu kanserojen olduğu kanıtlanmış bir maddedir. Hatta dikkat ettiyseniz şu an nivea vb markalar parabensizdir diye reklam yapmaktadır. Ürünü bunu farketmeden kullandım.
  1)greyfurt değil ultra yapay çilek aroması kokuyor
  2)Cildimde korkunç kaşıntı hissi yarattı ve bütün gün yüzümün karıncalanması korkunç birşeydi
  3)Sivilce ve siyah noktalarıma hiçbir faydası olmadı

  Yanıtla
  • 22 Ağustos 2012 tarihinde, saat 09:50
   Kalıcı bağlantı

   Ben çok severek kullanıyorum, benim siyah noktalarıma çok iyi geldi. Kokusu bence greyfurt kokusu tam olarak.. Belki aldığın ürün bozulmuştur.. Ben çok memnun kaldım hatta 2. şişemi aldım 🙂

   Yanıtla
   • 22 Ağustos 2012 tarihinde, saat 15:21
    Kalıcı bağlantı

    haklı olabilirsin sevgili marjo ne de olsa her ürün her cilt tipine uymuyor.Bir kozmetik ürünü aldığımda onun mükemmel olmasını istiyorum:) fakat gene de ürün alırken içindekileri de gözden geçirin lütfen. Güzel olalım derken sağlığımızla oynanması hoş değil ve bunu büyük tanınmış şirketler bile yapabiliyor.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir