AVON Fashion Night Out İstanbul 2011 Etkinliği

(15 Eylül’de yapılacak İstanbul Fashion Night Out etkinliği hızla yaklaşırken, markalardan etkinlik planları da gelmeye başladı. Biliyorum gündemde şu anda Fashion Week var ama unutmayın FNO’ya da sadece 1 hafta kaldı!)

AVON,  Fashion Night Out (FNO) İstanbul 2011 etkinliği çerçevesinde iki farklı noktada özel ürün tanıtımları ve eğlenceli etkinlikler planlamış! Bu iki noktadan Anadolu ayağı bu sene çok renkli olacağından emin olduğum Bağdat Caddesi ve Avrupa ayağı da İstinye Park!

 

 

AVON, Fashion Night Out ziyaretçilerine Ekim 2011 tarihinde Türkiye’de ilk defa satışa sunacağı  SuperShock Max Maskara’yı da tanıtacak ve bu blogda adını görmeye alıştığınız ünlü makyaj uzmanı Ali Rıza Özdemir de 2011-2012 Sonbahar-Kış Sezonu makyaj trendlerini yansıtan makyaj uygulamaları gerçekleştirecek.

 

 

AVON’un, Fergie ile gerçekleştirdiği ortaklıktan Outspoken adında bir parfümü vardı biliyorsunuz. Outspoken’dan sonra AVON ve Fergie’nin Outspoken Intense by Fergie EDP adlı yeni parfümü satışa sunuldu. Bu FNO kapsamında parfüm de aktivitelerle tanıtılıyor olacak. Parfümün yaratılış öyküsünün her aşamasında aktif rol Fergie, “Sahneye çıktığımda kendimi özgürce ifade etmek isterim. Outspoken Intense bu anları özel kılan çarpıcı bir parfüm!” diyerek bu parfümü kendi sözcükleri ile tanımlıyor. Yıldız meyvesi ve sürükleyici çarkıfelek çiçeğinin misk kokuları ile çekici bir karışımını sunan Outspoken Intense by Fergie EDP, meyveli-çiçeksi notaların misk ile çekici birleşimi ile o geceyi etkisi altına alacak.

 

 

Bağdat Caddesi’nde düzenlenecek etkinliklere, 2011 yılında AVON’un güzellik kategorilerinin yüzü olan AZRA AKIN da katılarak sevenleri ile buluşuyor olacak.

 

 

Etkinlikler birbirinden güzel! İstanbul’un her iki yakasında AVON FNO standını ziyaret edenler, eğlenceli aktivitelere katılırken sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Kısacası, AVON standına bakmadan FNO gezinizi sonlandırmayın 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AVON Fashion Night Out İstanbul 2011 Etkinliği” üzerine 8 düşünce

 • 08 Eylül 2011 tarihinde, saat 14:59
  Kalıcı bağlantı

  merhaba. ali rıza özdemir 15 eylül de citys de mi olacak yani ?

  Yanıtla
  • 08 Eylül 2011 tarihinde, saat 15:32
   Kalıcı bağlantı

   Gelen bültene göre Citys’de bir etkinliği olmayacak AVON’un, sadece İstinye Park ve Bağdat Caddesi yazıyor. Benim anladığım kadarıyla 15 Eylül’de Bağdat Caddesi’nde olacak Ali Rıza Özdemir. Yarın kendisini göreceğim, o zaman emin olmak için tekrar sorarım 🙂

   Yanıtla
   • 08 Eylül 2011 tarihinde, saat 16:09
    Kalıcı bağlantı

    nerde göreceksin acaba? yani mac te etkinlik vb gibi bişi mi vardır yoksa ? 🙂

    Yanıtla
    • 08 Eylül 2011 tarihinde, saat 16:14
     Kalıcı bağlantı

     Hehe İstanbul Moda Haftası MAC sahne arkasına katılacağım yarın ve öbür gün. Orada göreceğim diye tahmin ediyorum 🙂

    • 08 Eylül 2011 tarihinde, saat 16:27
     Kalıcı bağlantı

     oo süpermiş 🙂
     gördüğünüzde mac ile ilgili olarak sorarsanız çok bi güzel olur. şimdiden teşekkürler

    • 10 Eylül 2011 tarihinde, saat 09:45
     Kalıcı bağlantı

     Göremedim ama maalesef katılmamış bu sene 🙁

  • 12 Eylül 2011 tarihinde, saat 10:36
   Kalıcı bağlantı

   Rica ederim 🙂 Bağdat Caddesi’nde olacakmış ve Azra Akın’a makyaj yapacakmış, öğrendim 🙂

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir