Azra Akın’ın Tercihi: AVON’dan Ultra Color Rich Colordisiac Rujlar!

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON, 2002 Dünya Güzeli Azra AKIN’ın da tercihi olan, baş döndürücü renkler ile çekici dudaklar sunan Ultra Colour Rich Colordisiac Ruj’u satışa sundu. Bu seri baş döndürücü 7 farklı renginin yanı sıra baştan çıkarıcı vanilya ve leziz meyve aromasına sahip.

 


 

AVON’dan Ultra Colour Rich Colourdisiac Ruj- Ravishing Red tonunu tercih eden Azra AKIN, “Baş döndürücü renkler ile meyve aromasını bir araya getiren bu ruj benim için vazgeçilmez.” diyor.

 

Ağustos 2011 tarihinden itibaren %40 İNDİRİM ile satışa sunulan Ultra Colour Rich Colordisiac Ruj SADECE 13,60TL! Üstelik 1 adet Ruj alana, seçeceği 1 adet AVON Nailwear Pro Tırnak Cilası HEDİYE! (K10 kampanyası 26 Eylül’de bitiyor)

 

Siz kullandınız mı bu rujlardan, beğendiniz mi? Renk önerilerinizi yorumlara alayım 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Azra Akın’ın Tercihi: AVON’dan Ultra Color Rich Colordisiac Rujlar!” üzerine 7 düşünce

 • 19 Eylül 2011 tarihinde, saat 23:49
  Kalıcı bağlantı

  Benim favorim Can’t resist coral dudağa çok güzel bir turunculuk veriyor ama rose addictionda çok hoş aşırı kırmızılardan hoşlanmayanların sevebileceği bir ton 🙂

  Yanıtla
 • 20 Eylül 2011 tarihinde, saat 11:18
  Kalıcı bağlantı

  ben avon rujlarını nedense pek beğenmiyorum ama burda azra akının kullandığı renk kendisine çok yakışmış

  Yanıtla
 • 20 Eylül 2011 tarihinde, saat 13:01
  Kalıcı bağlantı

  Selam Aslı, öncelikle söyleyeyim, ben bir üniversitede araştırma görevlisiyim. Yani AVON çalışanı değilim, herhangi bir çıkarım yok bu markadan yapılan alışverişler için.

  Ancak AVON’un Sağlık Bakanlığı onayı olmadığı söylentisini kim çıkarıyor gerçekten merak ediyorum. Acaba bunu çıkaranların Sağlık Bakanlığı onayı var dediği herhangi bir marka var mı, varsa hangileri ve hatta onayın bir kopyasını da sunsunlar ki biz de görelim. Zira, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı 2005 yılından beri, Avrupa Birliği uyum yasası çerçevesinde (ki istiyorsan araştırabilirsin 5324 sayılı yeni Kozmetik Kanunu), yabancı ülkelerden ithal edilen hiçbir ürün ve hiçbir marka için ön izin vermemektedir! Hiçbir marka yabancı üretim bir ürünü Türkiye’de satarken Sağlık Bakanlığı’ndan “uygundur” vs gibi bir onay almamaktadır! Herhangi bir marka, ithal edeceği ürünü Sağlık Bakanlığı’na bildirdiği sürece ithali gerçekleştirebilir. Çünkü yeni yasaya göre piyasaya sürülecek ürüne Sağlık Bakanlığı’nın ön izin verme yetkisi kaldırıldı yerine pazar içi denetim getirildi. Bu ne demek biliyor musun? Bu, ancak bir ürün hakkında Sağlık Bakanlığı’na şikayet yapılırsa inceleme yapılacak demek.

  Kaldı ki tüm dünyada satılan bir markanın sağlığa zararlı en ufak bir etkisi tespit edilse milyon dolarlık tazminat davalarıyla yerden yere vurulacağını, hakkında kampanyalar yapılıp satışlarının durdurulacağını bilmem söylememe gerek var mı?

  Yanıtla
 • 20 Eylül 2011 tarihinde, saat 21:38
  Kalıcı bağlantı

  marjo ben yapı olarak pro-to go lara benzettim kremsiliğini ama daha opak yani tek katta hem nemlendiriyor hemde rengini veriyor hiç kaçırma derim at sepete
  ben normalde her ay tek ürün alırım mesela bir ay bunu bir ay bunu ama dayanamadım satin sheetsi ve cant ressint coralı da aldım rose addictionsun numunesi var koyu gül rengi düşün kırmızıya çalıyor ama çok çok masum bir renk onu da alırım bir kampanya sonra mutlaka al pişman olmazsın diyorum 🙂 zaten bir blog macin çoğu rujuna dupe göstermiş 🙂

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir