Home » NARS, Oje / NOTD » Sonbahar – Kış 2011’in En Çok Dikkat Çeken Rengi: NARS Galion Oje / Nail Polish

Sonbahar – Kış 2011’in En Çok Dikkat Çeken Rengi: NARS Galion Oje / Nail Polish

(Scroll down to read this in English)

Sizin için en meşhur NARS ürünü hangisi (allıkları mı, dudak parlatıcısı mı yoksa Multiple’ları mı) bilemiyorum ama bana kalırsa en meşhur NARS ürünü ojeleri olmalı! NARS’ın ojeleri gördüğüm en kalıcı ojeler. 6 – 7 güne kadar dayanıyorlar. NARS, bunu nasıl yapıyorsun ve neden allıkların ve farların kadar popüler değil bilemiyorum ama gerekirse NARS Ojelerini Tanıtma ve Sevdirme Derneği kurabilir, hayatımı bu davaya adayabilirim! :)))

 

NARS Galion Nail Polish

 

Bana kalırsa bu sonbahar – kış sezonunun en dikkat çekici rengi NARS Galion olacak. Kendisi Sonbahar 2011 koleksiyonuna ait ve ben bu renge gördüğüm andan beri aşığım! İddia ediyorum Chanel bu rengi üretse bu kadar sevmezdim, zira biliyorum ki kalitesi NARS kalitesi. Rengi ise muhteşem (Temptalia‘da). Bütün bir yılı bu renkle geçirebilirim. Hatta NARS Galion’u, Oje-ltre ülkemin kraliçesi yapabilir ve değiştirilmesinin teklif edilmesini bile yasaklayabilirim :)))

 

********************

If you ask me which nail polish color would be your favourite for Fall – Winter 2011, I’d not hesitate to pick NARS Galion. NARS nail polishes always amaze me with their unique colors and their incredible staying power. Now, I say it’s a huge staying power if a nail polish stays on (without chipping) for 4-5 days, yet NARS nail polishes stay for like 6-7 days on my nails! How cool is that? Compared to Chanel’s “I-will-chip-in-the-same-day-and-torture-you” polishes, I think NARS should be the queen of my Nail Polishland.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

12 Responses to Sonbahar – Kış 2011’in En Çok Dikkat Çeken Rengi: NARS Galion Oje / Nail Polish

 1. Marjocum, promo picslar da oldugundan daha acik renk cikmis, uygulayinca cok cok daha koyu. Ben de yaz gunu bu kadar koyu surmeyeyim diye sonbaharin gelmesini bekliyorum;-)Nars ojeler hakkinda da cok haklisin nerdeyse MAC le kiyaslanabilecek fiyatta ama cok daha basirili gercekten.

  • Aa evet kesinlikle haklısın, görsellerde aratmıştım yazmadan önce. Daha koyu duruyor ve bence koyu haliyle şahane. Demek sende var NARS’tan, bir yazı isteyebilir miyim peki? :))) Aynen öyle, MAC ile kıyaslanamayacak kadar fark var aralarında. MAC ojeleri de seviyorum ama ömrü 2 gün, maksimum.

 2. kış’ı hiç sevmiyorum ama bu şahane renkleri ancak kışın kullanabileceğimi düşünerek kış gelsin diye kendimi kandırıyorum..”Stormy Grey!!!” bu renklere isim bulma olayına takığım bu sıralar…

  • Bence de! Kış gelsin, biz üşümeyelim ama tırnaklarımızda bu renkler olsun :))) Stormy Grey çok harika bir tanımlama bu renk için

 3. hay senin zevkine ehuehue, ben nefret ettim ahaahha

 4. Asıl Fno gecesi için çıkardıkları harikaydıı ama yetişemedim ben sanırım talepden dolayı tekrar çıkma imkanı varmış ama şu an beklediğimiz night series var ki harika buda denenmesi gerekenlerden bence geçen senenin çamur rengi modası bu sener biraz koyulaşarak karşımıza çıkıyor..

 5. Resimdeki hali Zoya Kelly’yi hatirlatti bana.

 6. çok güzel görünüyor ya bayıldım, temptalia’da biraz farklı görünmüş rengi ama hala süper.. kesin yerli markalar da yakında dupe unu yaparlar 🙂

 7. Ne müthiş bir renktir bu 🙂

 8. […] gelelim Marjo‘nun favorisi Galion ojeye gerçekten güzel bir renk Essie Power Clutch’a çok […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*