Sonbahar – Kış 2011’in En Çok Dikkat Çeken Rengi: NARS Galion Oje / Nail Polish

(Scroll down to read this in English)

Sizin için en meşhur NARS ürünü hangisi (allıkları mı, dudak parlatıcısı mı yoksa Multiple’ları mı) bilemiyorum ama bana kalırsa en meşhur NARS ürünü ojeleri olmalı! NARS’ın ojeleri gördüğüm en kalıcı ojeler. 6 – 7 güne kadar dayanıyorlar. NARS, bunu nasıl yapıyorsun ve neden allıkların ve farların kadar popüler değil bilemiyorum ama gerekirse NARS Ojelerini Tanıtma ve Sevdirme Derneği kurabilir, hayatımı bu davaya adayabilirim! :)))

 

NARS Galion Nail Polish

 

Bana kalırsa bu sonbahar – kış sezonunun en dikkat çekici rengi NARS Galion olacak. Kendisi Sonbahar 2011 koleksiyonuna ait ve ben bu renge gördüğüm andan beri aşığım! İddia ediyorum Chanel bu rengi üretse bu kadar sevmezdim, zira biliyorum ki kalitesi NARS kalitesi. Rengi ise muhteşem (Temptalia‘da). Bütün bir yılı bu renkle geçirebilirim. Hatta NARS Galion’u, Oje-ltre ülkemin kraliçesi yapabilir ve değiştirilmesinin teklif edilmesini bile yasaklayabilirim :)))

 

********************

If you ask me which nail polish color would be your favourite for Fall – Winter 2011, I’d not hesitate to pick NARS Galion. NARS nail polishes always amaze me with their unique colors and their incredible staying power. Now, I say it’s a huge staying power if a nail polish stays on (without chipping) for 4-5 days, yet NARS nail polishes stay for like 6-7 days on my nails! How cool is that? Compared to Chanel’s “I-will-chip-in-the-same-day-and-torture-you” polishes, I think NARS should be the queen of my Nail Polishland.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sonbahar – Kış 2011’in En Çok Dikkat Çeken Rengi: NARS Galion Oje / Nail Polish” üzerine 14 düşünce

 • 23 Eylül 2011 tarihinde, saat 09:05
  Kalıcı bağlantı

  Marjocum, promo picslar da oldugundan daha acik renk cikmis, uygulayinca cok cok daha koyu. Ben de yaz gunu bu kadar koyu surmeyeyim diye sonbaharin gelmesini bekliyorum;-)Nars ojeler hakkinda da cok haklisin nerdeyse MAC le kiyaslanabilecek fiyatta ama cok daha basirili gercekten.

  Yanıtla
  • 23 Eylül 2011 tarihinde, saat 12:25
   Kalıcı bağlantı

   Aa evet kesinlikle haklısın, görsellerde aratmıştım yazmadan önce. Daha koyu duruyor ve bence koyu haliyle şahane. Demek sende var NARS’tan, bir yazı isteyebilir miyim peki? :))) Aynen öyle, MAC ile kıyaslanamayacak kadar fark var aralarında. MAC ojeleri de seviyorum ama ömrü 2 gün, maksimum.

   Yanıtla
 • 23 Eylül 2011 tarihinde, saat 09:33
  Kalıcı bağlantı

  kış’ı hiç sevmiyorum ama bu şahane renkleri ancak kışın kullanabileceğimi düşünerek kış gelsin diye kendimi kandırıyorum..”Stormy Grey!!!” bu renklere isim bulma olayına takığım bu sıralar…

  Yanıtla
  • 23 Eylül 2011 tarihinde, saat 12:26
   Kalıcı bağlantı

   Bence de! Kış gelsin, biz üşümeyelim ama tırnaklarımızda bu renkler olsun :))) Stormy Grey çok harika bir tanımlama bu renk için

   Yanıtla
  • 23 Eylül 2011 tarihinde, saat 12:27
   Kalıcı bağlantı

   Nefret edenler de olsun ki bu oje bana kalsın, hemen bitmesin 😀

   Yanıtla
   • 17 Mayıs 2017 tarihinde, saat 17:23
    Kalıcı bağlantı

    Multiple Streams of Income has become somewhat of a rather fabled key phrase in our non-employee vocabulary. But in spite of it’s overuse as a keyword, I don’t think it’s lost a shred of credibility from inception from now. It’s vague; but it’s a phase that should most certainly be taken into account.Stocks, Commodities, web-logging and intellectual properties is what will make up the key component of my MSI. <3.-= Aury (Thunderdrake)´s last blog .. =-.

    Yanıtla
 • 23 Eylül 2011 tarihinde, saat 12:49
  Kalıcı bağlantı

  Asıl Fno gecesi için çıkardıkları harikaydıı ama yetişemedim ben sanırım talepden dolayı tekrar çıkma imkanı varmış ama şu an beklediğimiz night series var ki harika buda denenmesi gerekenlerden bence geçen senenin çamur rengi modası bu sener biraz koyulaşarak karşımıza çıkıyor..

  Yanıtla
 • 23 Eylül 2011 tarihinde, saat 21:13
  Kalıcı bağlantı

  çok güzel görünüyor ya bayıldım, temptalia’da biraz farklı görünmüş rengi ama hala süper.. kesin yerli markalar da yakında dupe unu yaparlar 🙂

  Yanıtla
 • Geri bildirim: Nars Sonbahar 2011 Koleksiyonu… | HERSHEYLER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir