AVON Pro Luscious Pout – Pink Crush Ruj / Lipstick

(Scroll down to read this in English)

AVON Pro Luscious Pout Ruj serisi sadece kremsi ve nemlendirici ruj değil ayrıca ayna ve parlatıcısıyla birlikte ambalajlanmış. Rujun ambalajı katalogda göründüğünden daha sağlam ve daha şık duruyor. Parlatıcı ve aynanın olduğu üst kısım çantada kolay kolay açılmayacak türden kapağa sahip.

 

avon pro luscious pout ruj

 

Üst kısımdaki ayna minik gibi durmasına rağmen gayet güzel ve işe yarıyor. Parlatıcı kısmı tahmin ettiğimden daha yumuşak ve gerçekten rujun havasını değiştiriyor. Bu rujla gelen altın rengi parlatıcı minicik altın rengi ışıltılar da içeriyor.

 

AVON Pro Luscious Pout parlatıcı

 

AVON Pro Luscious Pink Crush rengi ruj, katalogdan farklı evet, ama güzel bir renk. Hafif sürülürse her tende güzel durur diye düşünüyorum. Eğer beyaz tenliyseniz birkaç kat sürün mutlaka, o neonsu pembelik çok güzel duracaktır!

 

avon pro luscious pout pink crush ruj

 

Sırasıyla üstten alta doğru; parlatıcı + ruj / parlatıcı / ruj. Parlatıcı rujun rengini hafifletecek kadar altın tonları içeriyor, bu da benim çok hoşuma gitti açıkçası. Tek eksiği parmakla sürülmesi. Sürdükten sonra ıslak mendille silmek istiyorsunuz. Keşke parlatıcı kısmı sürmek için küçük bir fırçası da olsaydı ama muhtemelen AVON onu da geliştirip yeni bir model çıkaracaktır 🙂

 

avon pro luscious pout pink crush ruj 2

 

AVON Pro Luscious Pink Crush rujun yapısını sevdim, kurumuş dudakları bile rahatlatıyor, yumuşatıyor. Hafifçe sürünce aşağıdaki gibi duruyor bende. Fazla sürersem parlak pembeliği belli oluyor. Bu arada birkaç gündür evde bile olsam bu ruju sürüyorum. Dudaklarım çok mutlu 🙂

 

avon pro luscious pout pink crush ruj 3

 

Parlatıcı kısmı sürünce rujun hafif neonsu,  parlak, hatta biraz çiğimsi rengi anında sıcak tonlara dönüştürüyor. Ten renginiz sıcak tonluysa mutlaka gloss kısmıyla birlikte kullanın, çok hoş duruyor 🙂

 

avon pro luscious pout pink crush ruj parlatıcı

 

Kötü/iyi herhangi bir tadı yok ama hafif şekerli (tarçın gibi) bir kokusu var. Bu koku sizi rahatsız edecekse 1 gece kapağı açık bekletebilirsiniz, hafifleyecektir. Bu ruju genel olarak beğendim, diğer klasik Ultra Color serisinden daha lüks bir yapısı var (kremsi olması itibariyle, çünkü simli rujları pek sevmediğim bir dönemdeyim). K11 ve K12’de %50 indirimli ve 11.40 TL fiyatı.

 

*******************

AVON Pro Luscious Pout Lip Color is packed with a creamy, sufficiently moisturizing lipstick, mirror and a sparkly gloss on top. Mirror seems too small at first but is pretty handy on the go. Gloss is sparkly and shiny and actually looks better than how I thought it’d be. I really like the gold shimmer, changes tone of the lipstick.

 

AVON Pro Luscious Pout Lip Color Pink Crush, looked more like a peachy pink in the catalogue but it turned out to be a brighter, maybe even a neon-y pink instead. I still like the color, it looks cute when I apply lightly. Gold gloss turns the brightness into a more warmer pink. All in all, I think Pro Luscious Pout is better than the classical Ultra Color lipsticks. I prefer this for a few days, I like how my lips feel smoother.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AVON Pro Luscious Pout – Pink Crush Ruj / Lipstick” üzerine 14 düşünce

 • 08 Ekim 2011 tarihinde, saat 17:04
  Kalıcı bağlantı

  canım katolog 12 de ne tür indirimler var? paketler varmı ?fırsat paketleri oluyorya:D ruj süper olmuş:)

  Yanıtla
  • 06 Aralık 2011 tarihinde, saat 02:42
   Kalıcı bağlantı

   NAzo’cum kusura bakma geç gördüm mesajını. Yoktu zaten k12’de. K14’te ufak tefek bi şeyler var ama eskisi kadar çok değil nedense..

   Yanıtla
 • 08 Ekim 2011 tarihinde, saat 21:03
  Kalıcı bağlantı

  geçenlerde gördüm nude rengini,ama emin olamadım çok iyi olmuş swatchlar:) eline sağlık:)

  Yanıtla
 • 09 Ekim 2011 tarihinde, saat 08:49
  Kalıcı bağlantı

  Yaaaaa keşke bu yazıyı daha önce görseydim ben de katalogda gördüm ama renkten emin olmayınca almadım marjo ya k12den de ürünler göster katalog gelmeden çünkü sipariş veriyorum gösterdiğin güzel ürünleri kaçırıyorum

  Yanıtla
  • 06 Aralık 2011 tarihinde, saat 02:43
   Kalıcı bağlantı

   Hadi ya! Hay Allah 🙁 Tamam dikkat edicem bundan sonra 😀 Bi de K14’ten aldıklarımı çok beğeneceksin 😀

   Yanıtla
 • 09 Ekim 2011 tarihinde, saat 10:47
  Kalıcı bağlantı

  ya çok merak ediyordum bunun rengini çok iyi oldu bu 😀 kesin alıyorum 😀 teşekkürler 🙂

  Yanıtla
 • 12 Aralık 2011 tarihinde, saat 19:46
  Kalıcı bağlantı

  kampanya 14de göremedim:( adı tam bu mu? simdiden tesekkürlerrr 🙂

  Yanıtla
 • 12 Aralık 2011 tarihinde, saat 20:39
  Kalıcı bağlantı

  Buldumm siparişi werdim hatta.teşekkürler bu tonlar hosuma gidiyor cünkü:)

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir