Bath & Body Works Açıldı!

Amerika’nın meşhur kişisel bakım ve koku markası Bath & Body Works Türkiye’ye geliyor demiştik. İlk mağazası İstinyePark’ta açıldı bile. Hatta ikinci mağazası da 3 Kasım Perşembe günü Bağdat Caddesi’nde açılıyor!

 

 

Bath & Body Works mağazalarında bulabileceğiniz koleksiyonlar:

Signature Collection, her gün rahatlıkla kullanabileceğiniz, karşı koyamayacağınız  ve makul fiyatları ile birbirinden özel  25’ten fazla kokuyu bünyesinde bulundurur.  Her kadın için kendini şımartabileceği günlük vücut bakım ürünlerinden oluşur.

 

 

Slatkin & Co., dünyadaki en iyi koku uzmanları tarafından geliştirilen yüksek kalitede mumlar ve koku yayıcılarının yer aldığı sofistike ev kokusu markasıdır.

 

 

C.O Bigelow, özgün ürünler, güzellik çözümleri ve yıllar geçsede değişmeyen favoriler sunar. Marka 1838’de aile işletmesi olan bir eczanede yaratıldı.  Geçmişte denenmiş ve güvenilir şifalı formüller bugün sorun çözen, şık ve şeçkin kişisel bakım ürün gruplarını oluşturmaktadır.

 

 

 

Aromatherapy, rahatlatıcı etki veren bitkisel yağlar ve saf esanslar içeren kişisel bakım koleksiyonudur. Bu koleksiyon kokuları kullanarak kendinizi iyi hissettirecek vücut bakımı sağlar.

 

 

True Blue Spa, Şımartan formülleri fonksiyonel aksesuarlarıyla birleştiren, kolay ulaşılabilir, erişilebilir ve içerik özellikli spa performanslı ürün koleksiyonudur. Bu ürünler spa’da geçireceğiniz bir güne alternatif olarak, aynı keyfi evinize getirmektedir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bath & Body Works Açıldı!” üzerine 12 düşünce

  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:19
   Kalıcı bağlantı

   Ya bildiğim kadarıyla mağaza açmaya devam edecekler ama ilk etapta büyük şehirlerden başlarlar 🙁

   Yanıtla
 • 28 Ekim 2011 tarihinde, saat 21:28
  Kalıcı bağlantı

  ben uzun zamandır bath and body works kullanıyorum cnm 🙂 dur hatta yarın bi post yapiiim. İyi oldu haber verdiğin 🙂 senin linkini de verip duyuru yapiciğm xxx

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:20
   Kalıcı bağlantı

   Canım harikasın! Blog takip edemiyorum, bakacağım sayfana şimdi, umarım yazmışsındır 🙂

   Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:21
   Kalıcı bağlantı

   Hehe Türkiye fiyatları benim beklediğim gibi, çok ucuz değil ama body shp gibi indirimleri olur eminim ki. Link için teşekkürler, ürünleri incelemek isteyenlere çok yardımcı olacaktır 🙂

   Yanıtla
 • 30 Ekim 2011 tarihinde, saat 20:43
  Kalıcı bağlantı

  Ben de en fazla cmt gününe kadar uzak kalabildim 🙂 mağaza süper ortam süper nerdeyse tüm ürünlerini getirmişler ama fiyatları amerikadakinin 2-2.5 katı (Örn.; eau de toilette US’de 30 tl burda 69, body mist US’de 12.5 tl burda 29tl) 🙁 yani bir haul yapmak çok zor ancak aralarında iyice seçip bi kaç parça bir şey alabildim… Yine de arada kendini şımartmak için kesinlikle dalınacak mağazadır!!! Acaba VS geldiğinde de fiyatlar bu kadar katlı olacak mı 🙁

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:22
   Kalıcı bağlantı

   Ben daha gidemedim ya! 🙁 Genelde tüm markaların ürünleri 2-3 katı, ben şaşırmadım, beklediğim gibi geldi fiyatlar. VS için de öyle tahmin ediyorum ama indirim çok oluyor VS’de.

   Yanıtla
 • 04 Aralık 2011 tarihinde, saat 07:52
  Kalıcı bağlantı

  Ben spa ürünlerinden süper rich body cream ini aldım. Kokusu dokusu süper, bayıldım. Bıraktığı his harika. Cildim acaip nemli ve yumuşacık oldu. Ama ürün ile ilgili söyleyebileceğim en güzel şey, satıcılarin ilgisi idi. Esas süperrr onlar. İlgi, güler yüz., insanın almayacağı da varsa alır hani. Teşekkürler. Bu arada ben ürünü hamilelik çatlakları için aldım (şu anda hamileyim) hiçbir ürünün veremediği nem desem!!!

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir