Home » Bath&Body Works, Cilt Bakımı / Skin Care, Mum » Bath & Body Works Açıldı!

Bath & Body Works Açıldı!

Amerika’nın meşhur kişisel bakım ve koku markası Bath & Body Works Türkiye’ye geliyor demiştik. İlk mağazası İstinyePark’ta açıldı bile. Hatta ikinci mağazası da 3 Kasım Perşembe günü Bağdat Caddesi’nde açılıyor!

 

 

Bath & Body Works mağazalarında bulabileceğiniz koleksiyonlar:

Signature Collection, her gün rahatlıkla kullanabileceğiniz, karşı koyamayacağınız  ve makul fiyatları ile birbirinden özel  25’ten fazla kokuyu bünyesinde bulundurur.  Her kadın için kendini şımartabileceği günlük vücut bakım ürünlerinden oluşur.

 

 

Slatkin & Co., dünyadaki en iyi koku uzmanları tarafından geliştirilen yüksek kalitede mumlar ve koku yayıcılarının yer aldığı sofistike ev kokusu markasıdır.

 

 

C.O Bigelow, özgün ürünler, güzellik çözümleri ve yıllar geçsede değişmeyen favoriler sunar. Marka 1838’de aile işletmesi olan bir eczanede yaratıldı.  Geçmişte denenmiş ve güvenilir şifalı formüller bugün sorun çözen, şık ve şeçkin kişisel bakım ürün gruplarını oluşturmaktadır.

 

 

 

Aromatherapy, rahatlatıcı etki veren bitkisel yağlar ve saf esanslar içeren kişisel bakım koleksiyonudur. Bu koleksiyon kokuları kullanarak kendinizi iyi hissettirecek vücut bakımı sağlar.

 

 

True Blue Spa, Şımartan formülleri fonksiyonel aksesuarlarıyla birleştiren, kolay ulaşılabilir, erişilebilir ve içerik özellikli spa performanslı ürün koleksiyonudur. Bu ürünler spa’da geçireceğiniz bir güne alternatif olarak, aynı keyfi evinize getirmektedir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

12 Responses to Bath & Body Works Açıldı!

 1. marjo’m organik değil bunlar di mii?

 2. çok özendim ya. Esk’e kesin açılmazlar.

  • Ya bildiğim kadarıyla mağaza açmaya devam edecekler ama ilk etapta büyük şehirlerden başlarlar 🙁

 3. ben uzun zamandır bath and body works kullanıyorum cnm 🙂 dur hatta yarın bi post yapiiim. İyi oldu haber verdiğin 🙂 senin linkini de verip duyuru yapiciğm xxx

 4. Çok kaliteli ürünleri var ve Türkiyeye gelmekte kesinlikle gecikmiş bir marka! Artık body shop a bir alternatif çıktığı için çok mutluyum valla.. Fiyatları Amerika’da çok uygun bakalım Türkiyede nasıl olmuş. Burda ben de birkaç ürünle ilgili yorum yaptım bakmak isteyenlere: http://fridayiminlovewithmakeup.blogspot.com/2011/10/bath-body-works-products-body-works.html

  • Hehe Türkiye fiyatları benim beklediğim gibi, çok ucuz değil ama body shp gibi indirimleri olur eminim ki. Link için teşekkürler, ürünleri incelemek isteyenlere çok yardımcı olacaktır 🙂

 5. Ben de en fazla cmt gününe kadar uzak kalabildim 🙂 mağaza süper ortam süper nerdeyse tüm ürünlerini getirmişler ama fiyatları amerikadakinin 2-2.5 katı (Örn.; eau de toilette US’de 30 tl burda 69, body mist US’de 12.5 tl burda 29tl) 🙁 yani bir haul yapmak çok zor ancak aralarında iyice seçip bi kaç parça bir şey alabildim… Yine de arada kendini şımartmak için kesinlikle dalınacak mağazadır!!! Acaba VS geldiğinde de fiyatlar bu kadar katlı olacak mı 🙁

  • Ben daha gidemedim ya! 🙁 Genelde tüm markaların ürünleri 2-3 katı, ben şaşırmadım, beklediğim gibi geldi fiyatlar. VS için de öyle tahmin ediyorum ama indirim çok oluyor VS’de.

 6. Ben spa ürünlerinden süper rich body cream ini aldım. Kokusu dokusu süper, bayıldım. Bıraktığı his harika. Cildim acaip nemli ve yumuşacık oldu. Ama ürün ile ilgili söyleyebileceğim en güzel şey, satıcılarin ilgisi idi. Esas süperrr onlar. İlgi, güler yüz., insanın almayacağı da varsa alır hani. Teşekkürler. Bu arada ben ürünü hamilelik çatlakları için aldım (şu anda hamileyim) hiçbir ürünün veremediği nem desem!!!

 7. twilight woods hand soap bulamiyorum turkiyede ne yazikki…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*