DenizRio Alışverişim

Ben yazana kadar üzerinden çok zaman geçti maalesef ama bu aralar gerçekten hiçbir şeye yetişemiyorum. DenizRio‘yu gittigidiyor satışlarından zaten tanıyorsunuz. Sevgili Deniz, 2 kız kardeşiyle birlikte firmasını kurdu ve artık yurt dışından istediğimiz ürünleri getirtebiliyor. Ayrıca yakında yeni ürün siparişi de verecekler (hatta ben yazana kadar siparişi vermiş bile olabilirler). Geçtiğimiz haftalarda indirimli satışla ellerinde kalanları bitiriyorlardı, ben de aşağıdakileri almıştım. Daha hiçbirini kullanmaya vaktim olmadı, inanabiliyor musunuz!

 

 

Hala takibe almadıysanız Facebook adresine buradan, gitti gidiyor adresine buradan ve Emerald Sparkled Deniz ile China Glaze OMG çekilişlerine buradan ulaşabilirsiniz. Yeni siparişlerini merakla bekliyorum 🙂

 

Fotoğraftakiler, üst sıra: Essie Walk Down the Aisle, Zoya Jacy, Essie Main Squeeze; alt sıra: Stila Oasis, Too Faced Betsy Baby.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

DenizRio Alışverişim” üzerine 9 düşünce

 • 30 Ekim 2011 tarihinde, saat 15:02
  Kalıcı bağlantı

  Bu yazıyı merakla bekliyordum Sevgili Marjo. Hepsini güzel günlerde kullan . Maalesef DenizRio’nun bu indirimli satışından geç haberdar oldum ama artık takibe aldım bende tetikte bekliyorum 🙂

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:23
   Kalıcı bağlantı

   Ben de geç gördüm, çoğu oje satılmıştı ama kapabildiklerimi kaptım, mutluyum 🙂 Yeni getireceklerini merak ediyorum ben, bu arada istek ürün de alıyorlar, aklında olsun.

   Yanıtla
 • 30 Ekim 2011 tarihinde, saat 15:56
  Kalıcı bağlantı

  gule gule kullan marjo’cum =D bahsettigin icin de ayrica tesekkur ederim, cok tatlisin ^^

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:24
   Kalıcı bağlantı

   Teşekkürler Deniz’cim, blogunun yeni yaşı kutlu olsun bu arada 🙂

   Yanıtla
 • 31 Ekim 2011 tarihinde, saat 00:59
  Kalıcı bağlantı

  Bu güzel yazı için çok teşekkürler Marjo. Garaj Satışı sayesinde tanışmış olduk, çok hoş oldu. 🙂 En güzel günlerde kullanmanı diliyoruz. Görüşmek üzere. :))

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:24
   Kalıcı bağlantı

   Ben de teşekkür ederim, bundan sonra daha sık görüşeceğimize eminim 🙂

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir