Lancome Miracle Eau Deodorante (Bitti)

(Scroll down to read this in English)

Lancome Miracle Eau Deodorante versiyonu, Miracle parfümü çok sevdiğimi bilen bir tanıdıktan hediye gelmişti. Ona da mağazada hediye etmişler 🙂 Eau Deodorante denen illeti de sadece Lancome parfümlerinde görüyorum nedense, hiç kalıcı değil. Ben olsam üretmekle uğraşmazdım ama alışveriş hediyesi olarak veriyorlar sanırım.

 

 

Miracle, çok ferah ve çiçeksi bir koku. Bende ekşimsi duruyor ve bayılıyorum. Meyveli, baharatlı parfüm sevmeyenlere göre. Miracle ve Miracle So Magic yıllarca vazgeçilmezim, imza kokum oldu ama bu aralar başka kokular aklımı çeliyor. Zaten yine alacak olsam EDP alırım, Eau Deodorante versiyonu da kimseye önermem.

 

*****************

I used Lancome Miracle Eau Deodorante up and tossed the bottle a few weeks ago. I love this smell; it is so fresh, flowery and a little citrusy on me. I used Miracle and Miracle So Magic from Lancome for years, until I finally gave up to try something new.. This fragrance is best for young people who hate sweet, fruity and spicy fragrances. Unless given with purchase I don’t recommend this Eau Deodorante version though!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lancome Miracle Eau Deodorante (Bitti)” üzerine 3 düşünce

 • 01 Kasım 2011 tarihinde, saat 10:58
  Kalıcı bağlantı

  bende bir aralar çok severek kullanmıştır miracle ve so magic versiyonunuda. ama bayağıdır unutmuştum hatırlattığın iyi oldu. tekrar döneyim miracle a 🙂

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:14
   Kalıcı bağlantı

   Hehe güle güle kullan Gülce’cim 🙂 So Magic’e bayılıyorum, yılbaşı kofresi çıksa da alsam 🙂

   Yanıtla
 • 08 Kasım 2011 tarihinde, saat 13:48
  Kalıcı bağlantı

  Marjoooooom ben de çiçeksi ve ferah kokulara bayılan bir tipim. Baharat irrite ediyor resmen beni. O zaman ben bunu severim. 🙂

  Armani Idole’u denedin mi? Benim de aklımı o çeliyor şu sıralar. Kalıcılığından emin olsam biraz alıcam hemen.

  Bunun kalıcılığı nasıl? Çiçeksi kokuların kalıcılık sorunu var sanki biraz. :/

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir