AVON Eyeliner Fırçası / AVON Eyeliner Brush

(Scroll down to read this in English)

Kampanya 13 kataloğu 5 Kasım’da başlıyor. Eğer K13 siparişlerinizi vermediyseniz AVON Eyeliner Fırçası eklemelisiniz.. Yeni çıkan bu fırça (fotoğraflarda üstteki) 2 TL gibi komik bir fiyata sahip. Kılları yumuşacık ve ince çizgi çekmeyi sağlıyor.

 

 

Her iki fotoğrafta da üstteki AVON’un yeni eyeliner fırçası, alttaki de eski ve sert yapılı olan. Ben eski versiyonu kaş farı fırçası olarak kullanıyorum çünkü eyeliner için fazla sert geliyor bana ama üstteki yeni versiyon çok başarılı. Aslında kaş farı fırçanız yoksa 2 tane alıp birini bunun için kullanabilirsiniz.

 

 

Fırçanın kılları plastik, ancak oldukça yumuşak. Çekme, çizme yapmıyor. Fazla katı yapılı olmayan jel veya krem eyelinerları kolaylıkla sürüyor. Hatta istediğiniz renkte farı eyeliner olarak sürmek için de kullanabilirsiniz. Yalnız dikkat edin, kılları yumuşak olduğundan kıvamı yoğun olan eyelinerlarda ürünü iyi tutamıyor. 2 TL fiyatı ile bütçeleri de sarsmayacağından, kesinlikle öneririm.

 

********************

AVON’s new Eye Liner Brush has a sleek black design with black, plastic bristles. I have both new (upper) and older (lower in photographs) versions and I must say that this new version is much much better! Although it has plastic bristles, it is super soft and doesn’t pull or hurt eyelids. I’m fascinated by the quality of this brush compared to its prize.

You can use this brush to apply cream or gel eyeliners and you can even use it to apply powder eyeshadows as an eyeliner. The only disadvantage I observed was that, when using a gel eyeliner with a thicker texture, since the bristles are so soft, they can’t grab much product from the pan. All in all, this is a good eyeliner brush with a fantastic prize and I totally recommend it!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

AVON Eyeliner Fırçası / AVON Eyeliner Brush” üzerine 15 düşünce

 • 04 Kasım 2011 tarihinde, saat 09:18
  Kalıcı bağlantı

  Bugün benim fırçam,eyelinerım ve senin önerinle aldığım supershock jel kalemim gelecek, umarım beğenirim …

  Yanıtla
 • 04 Kasım 2011 tarihinde, saat 13:07
  Kalıcı bağlantı

  Çok tereddüt ederek sipariş etmiştim içim rahatladı:)Jel eyelinerı da sipariş ettim bakalım becerebilirsem :p

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:11
   Kalıcı bağlantı

   Becerirsin canım, pratik işi hepi topu 🙂 İçin rahat olsun, fırça gayet iyi fiyatına göre. Eyeliner biraz katı kıvamlı, yazısını yazacağım 🙂

   Yanıtla
 • 04 Kasım 2011 tarihinde, saat 14:57
  Kalıcı bağlantı

  bende denemek için sipariş vermiştim.. plastik fırçaları sevmiyorum aslında ama bulunsun diye aldım :p Kaş için kullanabilirm bak!!

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:10
   Kalıcı bağlantı

   Ben plastik seviyorum, doğal fırça sevmiyorum işin doğrusu 🙂 Kaş için de işe yarıyor, ben esmer olduğum için eyeliner olarak kullandığım koyu kahve farı kaşıma da sürüyorum 😀

   Yanıtla
 • 04 Kasım 2011 tarihinde, saat 20:16
  Kalıcı bağlantı

  marjocum ya bu super shock un gel eyelinerları nasıl? sence almaya değer mi?

  Yanıtla
  • 06 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:09
   Kalıcı bağlantı

   Canım kararsızım ben de, senin fikrine kalmış alıp almamak. Fotoğrafları hazır, yazısını yetiştirebilirsem bayramda yayınlayacağım, birazcık beklesen 🙂

   Yanıtla
 • 04 Kasım 2011 tarihinde, saat 23:39
  Kalıcı bağlantı

  Ben de sipariş ettim, deneme amaçlı… Avon’dan pek yüzüm gülmedi bu güne kadar, belki bu sefer severiz birbirimizi… 😀

  Yanıtla
 • 07 Kasım 2011 tarihinde, saat 22:23
  Kalıcı bağlantı

  Bu arada Avon’da super shock’lar bitmiş yine :(( onun yerine impact diye başka bir kalem çıkarmışlar bana onu yolladılar :(( Kavga ettim bana sormadan ne diye sipariş değiştiriyosunuz diye :pp Ikk mık ettiler…

  Yanıtla
 • Geri bildirim: AVON superSHOCK Eye Liner Review | MarjoOnTheBlog { Moda Makyaj Kozmetik Oje }

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir