İstiyorum No.7 / Wish List #7

(Scroll down to read what is in my wish list at this time)

Hafızam kötüdür ama MAC koleksiyonlarını kolay kolay unutmam ve koleksiyon dahilinde olup da almadığım bir ürün varsa gözümün önünden gitmez! Misal; Ocak 2009 Blonde, Brunette, Redhead koleksiyonundan MAC Blonde MSF. Koleksiyonu Taksim MAC’te incelediğim anı, denediğim ve aldığım ürünleri, benzer renkler var diye nasıl almaktan vazgeçtiğimi çok iyi anımsıyorum. (Ve merak ediyorum, madem hafızam bu kadar iyi, neden önemli şeyleri sürekli unutuyorum!)

 

 

Neyse ki 2 senelik bekleyişim MAC Ocak 2012 Naturally koleksiyonu ile son bulacak. Güzel haber, koleksiyonda Redhead MSF de var, almak isteyenlerin aklında olsun, Ocak sonu – Şubat başı gibi MAC mağazalarını kontrol etmekte yarar var 😉

 

*****************

MAC Blonde MSF is the 7th item in my wish list. I have been craving for this MSF since the day it was sold out. I originally did not like it at the store and thought I had similar shades, so I passed it. Then I deeply regretted but never had the chance to Ebay it.. Anyways, Blonde and Redhead MSFs are being repromoted by MAC for the Winter 2012 collection called Naturally and Blonde MSF is going to be mine this time!

 

Image Source: Temptalia.Com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İstiyorum No.7 / Wish List #7” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir